Paviešintas Kylie Jenner sekso įrašas

Tiesiog vyresniosios sesutės pėdomis! Vakar buvusio Kylie Jenner vaikino puslapyje pasirodė video, kuriame - pačios pikantiškiausios judviejų akimirkos. Taip, tikrų tikriausias sekso įrašas! Video viešas išbuvo vos pusę valandos, BET... Visos mes puikiai žinome, kad jei kas nors atsirado internete - viskas. Kas nors tikrai spėjo nusikopijuoti, išsisaugoti nuotraukas ir t.t. Juo labiau, juk nufilmuota ne kokia mažai kam įdomi vietinė mergelė, o Kadrashian klano atstovė!

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on May 13, 2016 at 1:22am PDT

„Tyga nesiruošia rodyti video viešai, bet Kylie baiminasi, kad įrašas pateks ne į tas rankas. Dabar Tyga turi savotišką draudimą. Jei Kardashian šeimyna kada nors nuspręs jį „pulti“, jis turės kuo atsakyti“ - mintimis dalinosi vienas šeimai artimas asmuo. O mes nelabai suprantame, ką reiškia „jei įrašas pateks ne į tas rankas“? Įrašas jau netinkamose rankose, jeigu buvo paviešintas internete!

Galų gale, šioje istorijoje nereikėtų pamiršti, kad kalbame apie Kardashian šeimyną. Tikėtina (sakytume, netgi labai), kad tai dar vienas eilinis būdas pritraukti dėmesio. Juk Kim Kardashian karjera būtent taip ir prasidėjo - nuo „netyčia“ paviešintos sekso juostos. Tik ar antrą kartą tas pas triukas suveiks?

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis