Atleistas apsauginis nenulaikė liežuvio ir papasakojo nemalonių faktų iš Kanye Westo gyvenimo

Ne paslaptis, kad dainininkas, Kim Kardashian vyras Kanye Westas laiko save pačiu pačiausiu šiuolaikiniu artistu - reperis ne kartą pats tai pasakė viešai ir nebuvo panašu, kad jis juokautų. Tą patvirtina ir Steve`as Stanulis (kažin, ar neturi jis lietuviškų šaknų?) - dabar jau buvęs Kanye apsauginis.

Vyrukas neseniai buvo atleistas, nes, anot jo paties, kalbėdavosi su Kim, o Kanye to neapsikentė. Steve`as sako nesuprantantis, kaip Kim vis dar pakenčia savo vyrą ir gali su juo gyventi. 42 metų apsauginis prieš tai dirbo su tokiomis žvaigždėmis kaip Leonardo Di Caprio, todėl žvaigždiškų kaprizų yra matęs, tačiau Kanye perspjovė visus.

Vida Press

„Kartą turėjau prižiūrėti Kanye dukrą. Tai štai: su mažu vaiku buvo kur kas lengviau, nei su tuo suaugusiu žmogumi! Dirbau pas daugelį garsių žmonių - bet jis visus perspjovė. Jis daug kartų blogesnis, nei jums galėtų pasirodyti net pačiose drąsiausiose savo svajonėse. Niekada negali žinoti, kas išprovokuos jo pykčio priepuolį ir isteriką“ - žurnalistams atviravo buvęs apsauginis.

Vida Press

Steve`as nepagailėjo ir detalių, kurias išgirdus iš tiesų kyla klausimas, ar Kanye Westui viskas tvarkoje. Štai vienas iš įdomesnių faktų - visi Kanye darbuotojai privalo rengtis tik juodai, nuo kojų iki galvos. Priešingu atveju jie gali būti tiesiog atleisti. Dar vienas svarbus dalykas - neiti pernelyg arti Kanye Westo, kad paparaciai netyčia nenufotografuotų jo, stovinčio ar žingsniuojančio šalia personalo. Kaip tvirtina buvęs Kanye apsauginis, reperis serga didybės manija ir visas dėmesys turi būti skirtas tik jam.

Kim Kardashian ir Kanye Westas su dukrele
Kim Kardashian ir Kanye Westas su dukrele
Vida Press

„Kartą jis vos nepaliko populiaraus televizijos šou per patį filmavimą. Ir viskas tik dėl to, kad grindys buvo taip švariai nušveistos, kad nuo blizgaus jų paviršiaus atsispindinti šviesa plieskė jam į akis“ - pasakojo Steve`as.

Juokingiausia, kad tiek daug pasipiktinimo ir įvairiausių istorijų apsauginis sugebėjo prikaupti vos per dvi savaites - būtent tiek laiko jis dirbo pas Kanye Westą. „Kai mane priiminėjo į darbą, iškart įspėjo nesitikėti čia užtrukti, nes kai kuriuos atleidžia jau po valandos, - apie trumpą savo karjerą pasakojo Steve`as. - Jis gyvena savame pasaulyje ir su niekuo nesiskaito. Net neįsivaizduoju, kaip Kim gyvena su juo. Galų gale, per tą laiką, kai dirbau pas Kanye, labai retai juos kartu ir matydavau“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis