Vardan idealios išvaizdos ši mergina netgi išsirovė visus dantis

Plastinių operacijų mada Lotynų Amerikoje laikosi jau ne pirmą dešimtį metų. Vietinės gražuolės mėnesiais laukia eilėse pas plastikos chirurgus, mat grožio operacijų bumas tik dar labiau auga. Didinamos krūtys, sėdmenys, nusiurbiami riebalai, mažinamos nosytės, šalinami šonkauliai - žodžiu, daroma viskas, kas tik įmanoma. Iš dalies galima tas merginas suprasti - kai tave supa kataloginės gražuolės, ir tau norisi atrodyti ne prasčiau. Na, įsivaizduok - visos draugės džiaugiasi C-D (neretai ir didesnio) dydžio apvalumais, o tu viena kaip balta varna. Čia jau reikia turėti stiprybės, kad atsispirtum pagundai pritapti prie visuotinai priimtų grožio normų!

Pas mus grožio chirurgija nėra taip stipriai įsišaknijusi, todėl kartais sunku suprasti tas merginas. Na, kam tie dideli užpakaliai ir krūtys, kurios vos telpa į maudymosi kostiumėlį? Bet jeigu šimtai tūkstančių moterų tai daro, vadinasi joms to reikia.

Štai, pavyzdžiui, Instagramo žvaigždė Aleira Avandano. 26 metų merginos grožio pokyčiai daugumą šokiruoja, bet ji pati šventai įsitikinusi, kad jau yra per žingsnelį nuo tobulumo. Tik kaip dažniausiai tokiais atvejais būna, kuo toliau, tuo daugiau matai savyje trūkumų. Aleirai jau atlikta daugiau nei 20 įvairiausių operacijų. Akivaizdu, kad didintos krūtys, sėdmenys, nusiurbti riebaliukai, išimti keli šonkauliai, kad talija būtų dar lieknesnė.

A photo posted by Aleira Avendaño (@tusexy_aleira) on Mar 21, 2016 at 10:44am PDT

Aleiros veide natūralumo taip pat liko nedaug. Bet bene baisiausiai skamba faktas, kad vardan tobulos šypsenos merginai buvo pašalinti visi jos dantys ir sudėti netikti. Aleira nusprendė, kad su savais dantimis neverta vargti ir geriau iš karto susidėti dirbtinius, tokios formos ir spalvos, kokios ji nori.

Žodžiu, gali pati įvertinti, ar galutinis (oi, čia dar tikrai ne pabaiga) variantas vertas tokių pastangų.

A photo posted by Aleira Avendaño (@tusexy_aleira) on Jan 29, 2016 at 8:13am PST

A photo posted by Aleira Avendaño (@tusexy_aleira) on Aug 19, 2015 at 8:24am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis