Šios merginos nuotrauka Instagrame sukėlė tikrą sąmyšį

Neduok pavalgyk, duok paburbėti - būtent taip galima būtų apibūdinti situaciją, kuri kilo aktorei Amy Schumer pasidalinus savo nuotrauka Instagram tinkle. Nuotraukoje - nieko ypatingo: tiesiog maudymosi kostiumėliu vilkinti ir vandeniu brendanti Amy. O štai komentarai tikrai įspūdingi - karvė, kiaulė, storulė - kaip tik nebuvo išvadinta aktorė ir patikėk, tai buvo ne pavieniai kvaili komentarai, o visa jų lavina.

A photo posted by @amyschumer on May 24, 2016 at 10:44am PDT

Ta prasme, rimtai? Būtent taip atrodo storulė? Na, sutinkame, kad tikrai ne modelis laibomis kojomis ir liaunu liemeniu, bet STORULĖ? Gerai, kad Amy - mergina su humoro jausmu ir pernelyg nesuka sau galvos dėl tokių komentatorių.

„Labas rytas, gerbiami troliai. Tikiuosi, šiandien radote bent šiek tiek gyvenimo džiaugsmo ne tik rašydami visokius nemalonius dalykus nepažįstamam žmogui, kurio gyvenime nesate sutikę. Taip, aš taip atrodau. Noriu pasakyti: aš laiminga. Manau, kad atrodau sveika ir stipri. Bučiuoju, brangieji!“ - prie savo nuotraukos parašė Amy.

O mes šiek tiek susimąstėme: nejaugi tie komentatoriai, kurie viešai socialiniuose tinkluose šią merginą vadina storule, savo aplinkoje neturi panašiai atrodančių merginų? Kažin, ar savo pažįstamoms jie kada nors į akis yra pasakę „kiaule, pažiūrėk kaip tu atrodai“? Pamename, vienas mūsų buvęs kolega kartą facebooke taip pat pakomentavo po merginos nuotrauka, siūlydamas numesti jai svorio... Visos pasijautėm labai nejaukiai - kažin, ką jis galvoja žiūrėdamas į tikrai netobulas mūsų formas. Matyt, mintyse ir mus kiaulėmis išvadina.

A photo posted by @amyschumer on May 3, 2016 at 10:05am PDT

A photo posted by @amyschumer on May 2, 2016 at 8:43pm PDT

A photo posted by @amyschumer on Mar 18, 2016 at 6:03pm PDT

A photo posted by @amyschumer on Jan 25, 2016 at 9:26am PST

A photo posted by @amyschumer on Nov 15, 2015 at 8:09pm PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis