Aktorė Josephine Gillan: „Sostų karai“ išgelbėjo mane nuo parsidavinėjimo gatvėse

Paradoksalu: į serialą „Sostų karai“ Josephine Gillan buvo pakviesta prostitutės vaidmeniui, tačiau ir realybėje ši jauna moteris užsiiminėjo būtent tuo pačiu - pardavinėjo savo kūną gatvėje. Tačiau, kaip dabar ji pati prisipažįsta, būtent prostitutės vaidmuo jai suteikė galimybė pamiršti ne itin malonią savo praeitį ir viską pradėti iš naujo.

„Jie ieškojo jaunos moters su natūralia krūtine ir be tatuiruočių, kuri neprieštarautų filmuotis apsinuoginusi. Taigi iškart nusiunčiau savo nuotrauką. Sulaukiau atsakymo ir džiaugiausi gavusi tokią galimybę. Tačiau net neįsivaizdavau, kaip stipriai tai pakeis mano gyvenimą“ - pasakoja Josephine.

Ir iš tiesų, kas galėjo tikėtis, kad „Sostų karai“ taps vienu iš populiariausių visų laikų serialu, o netgi antraplaniame vaidmenyje pasirodę aktoriai turės galimybę išgarsėti visame pasaulyje.

Josephinos vaikystė nebuvo lengva - seksualinė prievarta, alkoholis, narkotikai... Jai teko pakeisti 24 mokyklas, o galiausiai sulaukus vos 12 metų mergaitė pateko į globos namus. „Sulaukusi 12 metų patekau į namus, kuriuose šeimos draugas duodavo man alkoholio ir kanapių, o 14 metų aš jau vartojau kokainą. Po dvejų metų jis mane išprievartavo, o tuomet perleido savo draugams. Buvau pernelyg išsigandusi, kad kam nors pasiskųsčiau. Jis grasino palaidoti mane sode, jei bent prasižiosiu. Jis sakė, kad taip jau yra daręs ir aš juo patikėjau“ - apie patirtus siaubingus išgyvenimus pasakoja aktorė ir prisipažįsta, kad jautėsi emociškai palaužta ir neverta kitokio gyvenimo.

„Žmonės dažnai manęs klausia, ar filmo scenose mes iš tiesų mylimės. O aš jiems atsakau: „O drakonai ir zombiai iš tiesų egzistuoja?“. Realybė tokia, kad vyrai aktoriai sekso scenose jaučiasi taip nejaukiai, kad praktiškai jaučiu kaip jie po manimi dreba. Juk jie beveik nuogi, o filmavimo aikštelėje į juos žiūri beveik 30 žmonių! - filmavimo užkulisius atskleidžia Josephine. Beje, nepaisant to, kad jos vaidmuo antraplanis, Josephine pasirodė visuose sezonuose, išskyrus pirmąjį ir jau pasirašė kontraktą dėl septintojo sezono, kuris turėtų būti pradėtas filmuoti metų pabaigoje. - Pamenu, kartą kelios mūsų merginos iš viešnamio scenos gėrė popietės arbatėlę su Charlsu Dancu (vaidino lordą Tywiną Lannisterį). Ir jis buvo labai koketiškas! Kai glaudžiai dirbi su tokia gausybe žmonių, be abejonės pasitaiko romanėlių. Bet man to nebuvo!“

Po savo vaidmens „Sostų karuose“ Josephine jau gavo vaidmenis dviejuose kituose filmuose ir šiais metais planuoja filmuotis viename mistiniame siaubo filme. Panašu, kad šios merginos gyvenimas juda teisinga linkme!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis