Grožio dilema: Valeria, nuo kurios sunku atitraukti akis

Šiandien savo mergaitiškame kolektyve turėjome lengvą diskusiją apie moterų ir vyrų grožio sampratą. Nuo ko viskas prasidėjo, ne taip jau svarbu. Svarbiau, kad baigėsi ties Valeria Lukyanova, apie kurią su tavimi ir norime pakalbėti.

Tu jau tikrai ne kartą esi mačiusi 30-metę Valerią Lukyanovą, kur kas geriau žinomą kaip tiesiog „gyvą Barbę“. Mergina konsultuoja visus norinčius „asmeniniais ir ezoteriniais klausimais“ (būtent taip ji prisistato socialiniuose tinkluose) ir dalinasi mitybos patarimais. Nors šiuo klausimu Valeria mes nebūtume linkusios pasitikėti, mat kadaise jos pačios duotame interviu ji prisipažino, kad tokią liauną taliją jai pavyksta išlaikyti tik todėl, kad valgo vien „orą“ ir „šviesą“. O susižavėjusias Valerios figūra norėtume iškart nuraminti - dietomis tokių kūno linijų tikrai neišgausi. Ši mergina tvirtina koregavusi tik krūtis (seniau neigdavo ir tai), bet plastikos chirurgai įžvelgia dar mažiausiai dvi operacijas - patobulintą nosį ir išimtus šonkaulius.

Taigi grįžkime prie esmės - visos puikiai suprantame, kad natūralumo Valerios išvaizdoje ne tiek ir daug. Bet... Atitraukti nuo jos akių tikrai neįmanoma! Įsivaizduoji, jei tokia Barbė pražingsniuotų prieš tave gatvėje? Tikriausiai nesusilaikytum ir tikrai atsisuktum dar kartelį pažiūrėti. Kai paklausėme vyrukų, ką jie mano apie Valerios išvaizdą, jie tik rankutėmis trynė ir sakė „Viskas čia gerai!“, o mums, merginoms, vis tik pasirodė per daug... Bet gal tai tik užslėptas moteriškas pavydas?

Taigi mūsų prašymas visiems vaikinams ir merginoms, užsukusiems paganyti akių į Valerią - tiesiog įvertinkite jos grožį nuo 1 iki 10. Labai smalsu pažiūrėti, ar iš tiesų vyrų ir moterų grožio supratimas labai išsiskirs.

A photo posted by Valeria Lukyanova Amatue21 (@lukyanova.me) on May 7, 2016 at 1:16pm PDT

A photo posted by Valeria Lukyanova Amatue21 (@lukyanova.me) on Jul 19, 2015 at 9:23pm PDT

A photo posted by Dheanov (@barbiedhea) on Apr 12, 2015 at 6:52pm PDT

A photo posted by Valeria Lukyanova Amatue21 (@lukyanova.me) on Mar 17, 2015 at 7:05pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis