Pamišusios seserys... Šį kartą nusprendė pasikoreguoti krūtis

IŠPROTĖJĘS PASAULIS ir dvi ryškiai šviečiančios to pasaulio žvaigždės - seserys Anna ir Lucy DeCinque. Kol dauguma dvynių stengiasi kažkaip atrasti savo individualų stilių ir bent kažkiek skirtis nuo savo sesės ar brolio, šios merginos elgiasi priešingai - leidžia tūkstančius plastinėms operacijoms, kad būtų kuo panašesnės viena į kitą. Patikslinsime - ne tūkstančius, o šimtus tūkstančių! Prieš metus buvo kalbama apie 217 000 dolerių, bet kas ten žino, kiek dar seserys spėjo išleisti per tą laiką.

Nuo pat mažens seserys buvo neišskiriamos: mokėsi toje pačioje pradinės ir vidurinės mokyklos klasėje, lankė tuos pačius būrelius ir laisvalaikį visuomet leido kartu. Jos buvo tarsi viena kitos kopija, tik ant Annos kaktos buvo nedidelis randelis, kuris padėdavo aplinkiniams atskirti identiškas dvynes. Savaime suprantama, merginos šią kliūtį pašalino, o tuomet... Prasidėjo savęs tobulinimo etapas plastinių operacijų pagalba! Kas ir kada merginoms buvo pakoreguota, tikriausiai neverta net pasakoti. Užtenka pažiūrėti nuotraukas ir išgirsti operacijoms išleistą pinigų sumą - daugiau nei po 100 000 dolerių kiekvienai.

Tačiau dabar seserys vėl sumirgėjo žiniasklaidoje, mat nusprendė ištaisyti dar vieną gamtos klaidą - ne visai identiškas savo krūtis. „Nebūsim laimingos, kol mūsų krūtys neatrodys identiškai“ - pareiškė Anna ir Lucy, nusprendusios dalyvauti viename pokyčių realybės šou. Jei labai smalsu, kaip viskas atrodė prieš operaciją, gali pasižiūrėti ČIA IR ČIA.

Ak, tiesa... Dar seserys dalinasi ir vienu vaikinu. Anksčiau bandė susitikinėti su skirtingais, tačiau dalintis vienu joms paprasčiau. Na ir dar menkutė pikantiška detalė: visi trys įsimylėjėliai gyvena dvynukių mamos namuose, o mama - šiuolaikiška moteris. Jei laimingos dukros, laiminga ir ji!

A photo posted by AnnaLucy DeCinque (@annalucydecinque) on Jul 16, 2015 at 6:09am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis