Jennifer Aniston pilvukas kelia abejonių

Prisipažinsime atvirai - kuomet kitos garsenybės praneša apie būsimą vaikelį, ypatingų emocijų tai dažniausiai nesukelia, bet žinia, kad Jennifer Aniston laukiasi, mus nuoširdžiai nudžiugintų! Galbūt dėl to, kad puikiai suprantame, ką ši nuostabi moteris išgyveno po itin skaudžių skyrybų su Bradu Pittu, kuomet jis vietoj Jennifer pasirinko Angeliną Jolie.

Lyg Jennifer būtų buvę maža jo išdavystės, per vieną interviu Bradas dar paaitrino jos skausmą: „Man tapo aišku, kad ieškau vaidmens filme apie įdomų gyvenimą, bet pats tokio negyvenu. Manau, mano santuoka buvo su tuo susijusi. Tiksliau, mėginimas apsimesti tuo, kas nesu“.

Taigi mūsų moteriškas solidarumas šiuo atveju labai stiprus. 2011 metais Jennifer gyvenime atsirado Justinas Theroux, po metų jiedu susižadėjo ir 2015 atšventė savo vestuves! Regis, Jennifer pagaliau atrado savo laimę. Nežinia, ar aktorė apskritai planuoja turėti vaikų, bet kiekvieną kartą žiniasklaidoje pasirodžius įvairioms nuotraukoms, kuriose pilvukas atrodo bent kiek didesnis, visi puola spėlioti - tai gal jau laukiasi?

Paskutinės nuotraukos itin intriguoja! Mes atidžiai žiūrėjome ir visos linksėjome galvomis - panašu, kad šį kartą tai jau tikrai! Vis tik Jen spaudos atstovas gandus paneigė ir tikina, kad tai tik sotūs pietūs ir atsipalaidavimas... Bet mes slapta labai tikimės, kad visgi tai gudrus bandymas kuriam laikui atidėti gerąsias naujienas ir gandai nėra tik gandai.

JENNIFER NUOTRAUKAS PAŽIŪRĖTI GALI ČIA. Labai lauksime tavo nuomonės - dailiai apvalėjantis pilvukas ir tau panašus į nėštumą, ar vis tik manai, jog kalti sotūs pietūs?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis