Buvusi gražuolė šiandien savo išvaizda šiurpina aplinkinius

Amerikiečių aktorė Paz de la Huerta (31 m.) nėra tokia populiari kaip kadaise, vienas įsimintiniausių jos darbų - prieš 25 metus sukurtas vaidmuo "Sidro namų taisyklėse". Tačiau dabar Paz ne mažiau traukia žvilgsnius nei anksčiau, deja, tikrai ne dėl savo grožio.

Prieš 10 metų Paz de la Huerta buvo natūralaus grožio mergina, sužavėjusi ne vieną garsų vyrą, tarp jos mylimųjų ir Holivudo svajonių jaunikis Orlando Bloomas. O vos per dešimtmetį aktorės išvaizda taip pakito, kad greičiausiai jos niekas neatpažintų. Tiesa, Paz išsaugojo fantastišką figūrą (yra dirbusi modeliu), o štai moters veidas šiandien atrodo labai prastai.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Nenuostabu, kad Paz šiuo metu nė neprimena buvusios gražuolės. Aktorė turėjo rimtų problemų dėl alkoholio ir svaigalų, taip pat piktnaudžiavo saulės voniomis ir neva veidą tobulinančiomis injekcijomis.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Į akis krinta ne tik Paz de la Huerta veido pokyčiai, bet ir apsileidėliška šukuosena. Plaukai dažniausiai atrodo susivėlę, o bendras aktorės įvaizdis netvarkingas. Štai kaip galima iš grožio aukštumų per dešimtmetį nusiristi iki įvaizdžio fiasko.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis