Gėdą patyrusi Kim Kardashian suskubo persirengti

Greičiausiai ne viena mūsų esame patyrusios aprangos nesėkmių. Tačiau į paprastus gatvėje žingsniuojančius žmones mažai kas kreipia dėmesį, o štai kiekvieną žvaigždžių žingsnį stebi akylai. Šį kartą įkliuvo figūringoji Kim Kardashian.

Šiuo metu Holivude kepina net +38 laipsnių karštis, bet kai kurios žvaigždės į tokią temperatūrą dėmesio nekreipia. Galbūt ne visos ir žino, kad karštomis vasaros dienomis verčiau vilkėti laisvus, kūno nevaržančius drabužius, kurie leistų odai kvėpuoti. Bet tik ne Kim! Kim Kardashian pastaraisiais metais nėra vilkėjusi laisvų suknelių, dažniausiai ją pamatysi įsispraudusią į ko ne per mažus apdarus.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Karštajame Los Andžele paparacai pastebėjo Kim išeinančią iš vienos studijos, kurioje socialinių tinklų žvaigždė greičiausiai tvarkė verslo reikalus. Išraiškingos figūros garsenybė gatvėje pasirodė vilkėdama siaurutę trikotažo suknutę, kuri išryškino kiekvieną Kim linkį. Ir be abejo aprangos netyčiuką - dideles prakaito dėmes po krūtimis.

Nenuostabu, kad didžiakrūtė K. Kardashian ėmė ir užkaito, kai žvaigždžių kalvėje spigina tokia saulė. Pastebėjusi nesėkmę Kim suskubo persirengti: čia pat į greta stovintį automobilį jai buvo pristatytas naujas drabužių komplektas. Galbūt kitą kartą garsioji gražuolė bus atidesnė ir eidama į miestą pažvelgs į termometrą.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis