Žaviausia Holivudo blondinė - stiliaus pavyzdys daugeliui

Australų aktorė Margot Robbie liepos 2 d. švenčia 26-ąjį gimtadienį. Greičiausiai ją pameni iš kino juostos "Volstryto vilkas", po čia sukurto vaidmens į gražuolę susmigo visų žvilgsniai.

Tiesą pasakius, kad aktorei sukako tik 26 m., verčia kilstelėti antakį, Margot atrodo kiek vyresnė. Mergina vadinama viena žaviausių Holivudo aktorių, tačiau šviesiaplaukė gražuolė kino pasaulyje geidžiama ne tik dėl dailaus veidelio, bet ir profesionalios vaidybos. Šiandien Margot Robbie - nuostabi blondinė, o prieš kurį laiką ji išbandė tamsią plaukų spalvą. Visgi grįžusi prie šviesių bangų neprašovė - būdama blondine ji atrodo jaunatviškiau.

AFP/Scanpix nuotr.

Reuters/Scanpix nuotr.

Vis dažniau Margot sulaukia komplimentų ir dėl aprangos. Jos suknelės, demonstruojamos ant raudonojo kilimo, ne veltui giriamos - M. Robbie kaskart atrodo nepriekaištingai. Gebėjimo gundyti elegancija vertėtų pasimokyti ne vienai žvaigžddei, mat vulgarumas Holivudo pasaulyje įsišaknijęs gana giliai. Beje, ji viena tų garsenybių, kurios mielai renkasi ir netradicinius vakaro drabužius, pavyzdžiui, kombinezoną ar kelnių kostiumą.

Mavrix, AP/Scanpix nuotr.

Reuters, AFP/Scanpix nuotr.

O štai kasdienis Margot stilius neįpareigojantis ir šiuolaikiškas. Aktorė šauniai derina klasikinius drabužius su laisvalaikio, niekuomet nesirodo viešumoje apsileidusi. Drąsiai galima sakyti, kad ne drabužiai puošia ją, bet ji drabužius.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.


Loving her simple style✨

A photo posted by Margot Robbie (@margotrobbieofficial) on Jul 20, 2014 at 5:03pm PDT

Lovely💕 #margotrobbie

A photo posted by Margot Robbie (@margotrobbieofficial) on Jun 16, 2014 at 10:38am PDT

Rich and famous ✨

A photo posted by Margot Robbie (@margotrobbieofficial) on May 28, 2014 at 7:50pm PDT

In and Out 💕

A photo posted by Margot Robbie (@margotrobbieofficial) on May 10, 2014 at 7:04am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis