Akivaizdžiai koreguotos nuotraukos, kurių "fotošopinimo" garsenybės nepripažino

Žvaigždės kartais taip savimi susižavi, kad pačios nė nepastebi, kaip fantazijas pradeda vadinti realybe. Ne visa, ką matome populiariame soc. tinkle "Instagram", yra tiesa...

KIM KARDASHIAN

Nors gražuolė Kim Kardashian garsėja itin moteriškais linkiais, ekstremaliai laiba talija tėra jos vaizduotės vaisius. Nenuostabu, kad dainininkės Fergie vaizdo klipe "M.I.L.F. $" nusifilmavusi Kim buvo demaskuota - jos kūno linkiai čia akivaizdžiai pakoreguoti kompiuterinėmis programomis. Tai išgirdusi K. Kardashian bandė gintis, neva po drabužiais filmavimo metu vilkėjusi figūrą formuojančius apatinius. Kažin...

Vida Press nuotr.

Got Milf? @Fergie #MilfMoney

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on Jul 1, 2016 at 4:19pm PDT


MARIAH CAREY

Tikra tiesa, kad pastaruoju metu atlikėja Mariah Carey atsikratė papildomų kilogramų ir atrodo išties puikiai. Tačiau pačiai Mariah to nepakanka, save ji regi kiek kitaip. Neseniai socialinio tinklapio "Instagram" paskyroje patalpinusi naują nuotrauką, Mariah sulaukė gausybės neigiamų atsiliepimų - nuotrauka fotošopinta. M. Carey tokias kalbas neigė, bet juk vaizdai kalba už save.

Vida Press nuotr.

Friggin world traveler 😂😂😂

A photo posted by Mariah Carey (@mariahcarey) on Jul 11, 2016 at 4:24am PDT


KYLIE JENNER

Dar viena Kardashianų šeimos mergaitė gyvenanti fantazijų pasaulyje - jaunėlė Kylie Jenner. Mergina kaip įmanydama stengiasi akcentuoti savo moteriškas formas, tačiau kartais persistengia. "Instagrame" pasidalinusi nuotrauka, kurioje vilki raudono latekso suknelę, Kylie buvo greitai pagauta - tokio bitelės liemens ji tikrai neturi.

Vida Press nuotr.

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on Feb 2, 2016 at 11:05am PST


BRITNEY SPEARS

Pasidžiaugti pakitusiomis kūno linijomis paskubėjo ir scenos princesė Britney Spears. Prieš kurį laiką pagaliau atgavusi buvusį kūną, Britney ėmė vieną po kitos publikuoti savo naujos figūros nuotraukas. Daugiausia klaustukų sukėlė kadras, kuriame Britney guli ant baseino krašto, čia į akis krinta plonytis liemuo, kuris, pasirodo, buvo padailintas specialia programa.

Vida Press nuotr.

Just chilling ☀️

A photo posted by Britney Spears (@britneyspears) on Mar 20, 2016 at 2:41pm PDT


AMBER ROSE

Ekstremalių linkių modelis Amber Rose - viena atviriausiomis nuotraukomis besidalinančių garsenybių. Jos kadrai taip nudailinti, kad daugelyje šių A. Rose atrodo tarsi lėlė. O štai paparacų darytose nuotraukose Amber kūnas anaiptol nėra toks stangrus ir išpuoselėtas. Tiesa, vadinamojo plius dydžio manekenė yra sakiusi: jei gali atrodyti geriau be jokių pastangų, kodėl gi to nepadarius?

Vida Press nuotr.

Slayin 💦

A photo posted by Amber Rose (@amberrose) on Jan 17, 2015 at 12:36pm PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis