Buvusi „Tvin Pykso“ gražuolė šiandien atrodo siaubingai

Kadaise pasirodęs serialas „Tvin Pyksas“ netruko suburti gerbėjų rato. Tuometiniai serialo aktoriai buvo tikros įžymybės. Deja, kai kuriuos jų laikas pakeitė neatpažįstamai.

Lara Flynn Boyle (46 m.) išvaizda šiandien yra siaubinga. Buvusi serialo "Tvin Pyksas" aktorė, siekdama išsaugoti jaunystę sudarkė savo veidą visam laikui. Kitos panašaus amžiaus žvaigždės net ir be plastinių operacijų atrodo kur kas geriau.

Lara Flynn Boyle anksčiau, Vida Press nuotr.

Lara Flynn Boyle šiandien, Vida Press nuotr.

Jokia paslaptis, kad L. F. Boyle jau seniai ėmė desperatiškai tobulinti veidą injekcijomis. Pradžioje išbandė lūpų putlinimo injekcijas, vėliau jai buvo įdėti skruostus pakeliantys implantai. Deja, jų operacija nebuvo sėkminga ir aktorei teko dar ne kartą koreguoti padarytas klaidas.

Lara Flynn Boyle šiandien (kairėje) ir kadaise (dešinėje), Vida Press nuotr.

Kita aktorės bėda tapo kova su kilogramais. Ilgą laiką moteris buvo liekna it šakaliukas, tačiau su amžiumi bandydama išlaikyti jaunystėje turėtą kūną, ji ėmėsi griežtų dietų. Pasekmė - skeleto su iššokusiu pilvu figūra. Pastaruoju metu ne vienas pastebėjo, kad Lara Flynn Boyle išvaizda prastėja dienomis ypač sparčiai. Galbūt aktorę kankina ir emocinės bėdos, juk jau kurį laiką jos karjera kybo ant plauko.

Lara Flynn Boyle anksčiau, Vida Press nuotr.


Lara Flynn Boyle šiandien, Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis