FRENCHY - gundymo meistrė vis dar tikinti savo galiom

Angelique Morgan (taip pat žinoma Frenchy pravarde) yra viena labiausiai žvilgsnius traukiančių Los Andželo gyventojų. Keturiasdešimtmetė iki šiol įsivaizduoja esanti viliokiška mergaičiukė ir vos pasitaikius progai stengiasi sugundyti net paparacus.

Frenchy išgarsino TV realybės šou, švelniai vadinami egzotiški šokiai (paprasčiau - striptizas) ir pozavimas erotiškiems leidiniams. Visgi jos karjera jau senokai prigeso. Dabar žvaigždė šviečia pati sau, teigia esanti įspūdinga ir karšta moteris. Negalėtume sakyti, kad ji klysta - Frenchy tikrai traukia žvilgsnius. Tačiau jos karštumu dvejotų turbūt daugelis.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Plastikos chirurgų kabinetuose save iš naujo sukūrusi Frenchy jau keletą metų vilki tik rausvos spalvos drabužius. Kartais aprangą paįvairina kitokiu minimalaus dydžio apdarėliu, tačiau be jokių dvejonių jos favoritė - rožinė.

Šį rudenį švęsianti 41-ąjį gimtadienį Frenchy vis dar neatsisako vlabiau paauglėms ar klubų šokėjoms tinkamų drabužių. Savo amžių ji pamiršo jau seniai. Beje, aplinkinių paklausta, kiek jai metų, mėgsta pasijauninti dešimtmečiu. Ar tikrai buvęs erotinis modelis šiandien vis dar gundo? Atsakymas greičiausiai aiškus visiems...

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis