Ji nepakluso agentų paliepimui atsikratyti svorio

Aktorę Daschą Polanco (33 m.) greičiausiai ne vienas matė populiariame seriale "Oranžinė - tai nauja juoda". Būtent pasirodymas šiame seriale Daschai atidarė vartus į Holivudo pasaulį.

Nors Dascha Polanco dar būdama paauglė dalyvaudavo daugybėje aktorių atrankų, dažniausiai rolės negaudavo. Daugelis kino industrijos galingųjų būsimą aktorę "praspirdavo" dėl neva grožio standartų neatitinkančios apvalainos figūros. Tačiau pastaruoju metu tiek pramogų, tiek mados pasaulis ėmė kur kas palankiau vertinti išraiškingų linkių moteris. Juk dabar sėkmingų ir populiarių apvalučių žvaigždžių gausu: aktorės Melissa McCartney, Octavia Spencer, Rebel Wilson, dainininkė Adele, modelis Ashley Graham ir kitos.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Su laiku D. Polanco sako pripratusi prie užgauliojimų dėl svorio ir nuolatinių agentų paliepimų laikytis griežtos dietos. Gavusi rolę seriale "Oranžinė - tai nauja juoda", Dascha pagaliau patikėjo, kad kino pasaulis ją priėmė tokią, kokia yra: nepadailintą dietų, operacijų ar kitų išvaizdos tobulinimo būdų.

Vida Press nuotr.

Dascha yra viena retesnių aktorių, kurios nedangsto kūno linkių vizualiai liekninančiais drabužiais. Priešingai - ji pabrėžia išraiškingus apvalumus seksualiais apdarais ir didžiuojasi pasiekusi karjeros aukštumas be paklusimo industrijai.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis