Kur nyksta sultingi Kim linkiai?

Moteriška figūra garsėjanti pramogų pasaulio gražuolė Kim Kardashian jau prieš kurį laiką užsiminė trokštanti atgauti buvusias formas. Po gimdymo užsilikę kilogramai, rodos, pastaruoju metu tirpsta akyse.

Kim Kardashian šiuo metu laikosi specialiai jai sukurto mitybos režimo. Asmeninė dietologė pasitarusi su kliente sudarė mitybos planą, kad Kim netektų badauti, bet ir nepavyktų piktnaudžiauti. Jos meniu gausu baltyminių maisto produktų, žuvies, garintų daržovių, šviežių vaisių, uogų. K. Kardashian savo socialiniuose tinkluose mielai dalijasi nuotraukomis, kuriose įamžintas jos valgomas maistas.

Reuters/Scanpix nuotr.

#kim #kimkardashian #kimkardashianwest #kimksnapchat #kimksnapchats #kimkardashiansnapchat #kkw #girls #beauty #london #paris #milan #newyork #la #miami #atlanta #snapchat #kimye #foodporn #atkinsdiet #salmon

A photo posted by Kim Kardashian Snapchats (@kimksnapchats) on Jul 6, 2016 at 9:46pm PDT

Akivaizdu, kad pakeista mityba netruko padailinti Kim formų. Galbūt greitu metu įžymybę bus sunku ir atpažinti! Netyla kalbos, kad "Instagram" K. Kardashian viešinamos nuotraukos yra padailintos fotošopu, tačiau paparacų užfiksuotuose kadruose ar vakarėliuose ji irgi atrodo lieknesnė nei anksčiau. Ką gi, žvaigždę verta pagirti už pasiryžimą keistis, sveikai gyventi ir siekti tikslo. Tiesa, Kim užpakaliukas niekur nedingo, prie dėvimų korsetų jis net tapo išraiškingesnis.

#TBT Hamptons

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on Jun 23, 2016 at 1:06pm PDT

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis