Kristen Stewart papasakojo apie keistus Woody Alleno darbo metodus

„Filmavimo aikštelėje galvoje sukosi viena mintis: jis turbūt manęs nekenčia ir gailisi sprendimo pakviesti į savo komandą“, - juokdamasi pasakoja Kristen Stewart, kuri tapo viena pagrindinių naujausio Woody Alleno filmo „Aukštuomenės klubas“ žvaigždžių. Šią Kanų kino festivalyje pristatytą romantinę komediją Lietuvos žiūrovai galės išvysti jau nuo rugpjūčio 5 dienos.

„Pačią pirmą filmavimų dieną jis atėjo ir rėžė man į akis: atrodai baisiai, o juk galėtum atrodyti gražiai. Tačiau tai manęs neįžeidė, priešingai, leido labiau įsijausti į vaidmenį. Pasakiau sau: tai pats laikas įrodyti šiam mažam žmogeliui, ko iš tiesų esu verta. Galbūt mano elgesys dažnai yra priešingas mano herojės filme veiksmams ir būdui, tačiau kai tik pasakysi, kad kamera sukasi, padarysiu tai, ko iš manęs ir buvo tikimąsi“, - dabar jau su šypsena sako 26-erių “Saulėlydžio” sagos žvaigždė.

„Greičiausiai, tai toks išbandymas aktoriams: jei jie palūš iš pat pradžių, tuomet velniop tas žvaigždes, rasime kitų“, - apie kino genijaus darbo metodus pasakoja aktorė, kuriai teko praeiti atrankas, kad tik galėtų filmuotis šioje romantinėje komedijoje.

Tačiau K. Stewart ir kitos filmo žvaigždės įsitikinusios: tai – tik įrodo, koks genijus yra W. Allenas ir leidžia jam tapti vienu geidžiamiausių režisierių kino industrijoje. Ne veltui jo filmai yra tokie laukiami didžiausiuose kino festivaliuose, o gerbėjų ratas kasmet vis didėja.

Taip pat jau niekam ne paslaptis, jog šis režisierius ypatingai slepia scenarijus ir kai kurie aktoriai iki pat pasirodymo filmavimo aikštelėje net nežino, ką ir kaip turės vaidinti.

Į “Aukštuomenės klubą” W. Allenas sukvietė ir kitų gerai žinomų Holivudo veidų: filme pamatysime Steve’ą Carellį, Jesse Eisenbergą, Kristen Stewart, Blake Lively ir kitus. Tiesa, juostoje turėjo vaidinti ir Bruce’as Willisas, tačiau W. Allenas iš komandos jį nusprendė išmesti. Tuomet pastarąjį pakeitė jau anksčiau su režisieriumi dirbęs S. Carellis.

„Aukštuomenės klubas“ ypatingas dar ir tuo, kad po 29 metų pertraukos ekrane nepasirodys pats W. Allenas. Žiūrovai išgirs tik jo užkadrinį balsą. Šis filmas sukurtas remiantis 1939-aisiais režisieriaus Lucius Beebe tuo pačiu pavadinimu pavadinta juosta, kurioje pagrindinį vaidmenį atliko Fredas MacMurray’us.

Naujoji romantinė komedija nukels į praėjusio amžiaus trečiąjį dešimtmetį ir supažindins su to meto aukštuomenės gyvenimu bei jo užkulisiais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis