Kaip Kate Middleton sesuo perspjovė ją prabanga ir turtais

Pasakyti, kad Pippa Middleton visuomet buvo tik blankus sesers šešėlis, būtų tikrai neteisinga. Prisiminkime vien Kate Middleton vestuves, po kurių žurnalų ir internetinių portalų puslapiai daugiau aptarinėjo ne nuotakos išvaizdą, o Pippos užpakaliuką! Ši mergina niekuomet specialiai nelindo į viešumą ir nesistengė pasinaudoti garsiosios sesers padėtimi, bet vis tiek atsidurdavo dėmesio centre, kad ir kur bebūtų.

Vida Press

Panašu, kad dabar apie Pipą girdėsime dar daugiau, mat 32 metų mergina neseniai pranešė apie sužadėtuves su 40 metų milijardieriumi Jamesu Matthewsu. Kol Kate yra tiesiog įpareigota gyventi pagal tam tikras karališkosios šeimos taisykles, Pippa gali mėgautis tokiu gyvenimu, kokio pati nori. Šiuo atveju kalbame ir apie pinigus. Na, pati supranti, kad Kate negali sau leisti švaistyti pinigų prabangai, nes akyli mokesčių mokėtojai, kaip žinia, greitai viską suskaičiuoja. O štai Pippai tokie dalykai tikrai nė motais - ji tiesiog būsima milijonieriaus žmona, neprivalanti niekam atsiskaityti.

Vida Press

Žurnalistai taip pat nepraleido progos paskaičiuoti. Štai ant Pippos piršto atsiradęs žiedas su 4 karatų deimantais kainuoja maždaug 250 tūkstančių svarų, o Kate sužadėtuvių žiedas gerokai pigesnis - vos 100 tūkstančių svarų. Kartu su žiedu Pippa gavo ir Cartier Ballon Blu laikrodį, kuris kainavo 14500 svarų. Ir vėlgi... To paties gamintojo Kate laikrodis kainuoja kur kas kuklesnę sumą - 4850 svarų.

Vida Press

O ką jau kalbėti apie įvairiausius niuansus... Ne taip jau seniai kilo didžiausias pasipiktinimas, kuomet Kate Middleton vienai kelionei pasirinko privatų sraigtasparnį, o karalienė Elžbieta parodė pavyzdį ir keliavo traukiniu. Pastarosios kelionė mokesčių mokėtojams kainavo vos 55 svarus, o trumpas Kate skrydis atsiėjo 3000 svarų. Oi, kokių komentarų buvo po šio skandalo... Taigi jau tapo įprasta, kad karališkosios šeimos nariai taip pat turi gyventi susiveržę diržus, kad neiššauktų visuomenės pasipiktinimo. Šiuo atvejui Pippai pasisekė kur kas labiau - jos tikrai niekas nevaržo ir prieš nieką atsiskaityti jai nereikia. Keliauja sužadėtiniai tik privačiu lėktuvu, atostogauja tik geriausiuose kurortuose, valgo tik prabangiausiuose restoranuose. Gal ir nesi hercogiene, bet bent jau gali gyventi taip, kaip nori pati!

Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis