Fotošopo nesekmė: Elizabeth Hurley gerokai susimovė slėpdama tiesą

Jei jau apgaudinėji, daryk tai neatmestinai, nes akyliems gerbėjams net ir smulkmenos pro akis nepraslys. Šį kartą Elizabeth Hurley kaip reikiant susimovė. O gal kaltinti reikėtų Hello! žurnalo dizainerius, kurie pagailėjo papildomų 5 minučių nuotraukų redagavimui ir pastatė Liz į labai nepatogią padėtį.

Kartu su sūnumi Damianu aktorė dalyvavo vestuvėse. Aplink buvo daugybė fotografų, kurie užfiksavo jos nepilnametį sūnų kartu su kitais svečiais gurkšnojantį šampaną. Savaime suprantama, viešai tokių vaizdelių rodyti nevalia, juk Damianui tik 14 metų! Klausimas paprastas - išvis nedėti nuotraukų į žurnalą ar jas tiesiog pafotošopinti? Aišku, kad pafotošopinti... Tik galutinis rezultatas gavosi labai komiškas: fotošopo meistrai ištrynė rankoje laikytą taurę, bet pirštų padėties nepakeitė. NUOTRAUKĄ GALI PAMATYTI ČIA.

Kitoje nuotraukoje buvo pasistengta labiau. Vietoj ištrintos taurės Damiano rankoje atsirado duonos ar sumuštinio gabaliukas. Tik atrodė viskas labai jau neįtikinamai... NUOTRAUKĄ GALI PAMATYTI ČIA.

Tiek žurnalo Hello! atstovai, tiek pati Elizabeth komentuoti situaciją atsisakė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis