Praeivis nufilmavo muštynes tarp Lindsay Lohan ir jos milijonieriaus mylimojo

Atrodė, Lindsay Lohan pagaliau pradeda tvarkytis savo gyvenimą: nauji darbai, nauji jausmai... Bet romanas su Rusijos milijonieriumi Egoru Tarabasovu prieš kelias savaites baigėsi. Ir pabaiga buvo tikrai ne pati gražiausia.

Socialiniuose tinkluose pasklido video įrašas, kuriame Graikijoje atostogavusi porelė labai jau audringai aiškinasi santykius - Egoras grubiai griebia Lindsay, užsuka jai ranką ir bando atimti iš jos telefoną.

Anot šaltinių, dėl visko kaltas pavydas. Esą Lindsay savo mylimojo telefone pamatė kitos merginos žinutes ir čiupusi telefoną lėkė iš automobilio, o įsiutęs Egoras puolė paskui ją. Iš tiesų visas šis skandalas vyko dar praėjusį mėnesį, tačiau video buvo paviešintas tik dabar. Vėliau Lindsay Lohan patikino, kad tai jau ne pirmas toks sužadėtinio išpuolis, tačiau po šio incidento tarp jų viskas baigta. O prieš kelias savaites Instagram paskyroje aktorė savo gerbėjams skundėsi, kad 23 metų Egoras linksminasi su „Rusų kekše“ jai už nugaros.

Akivaizdu, kad šiems santykiams graži ateitis tikrai nesišviečia. O mes linkime, kad Lindsay nepalūžtų ir negrįžtų pas savo emocijų nevaldantį mylimąjį.

VIDEO GALI PAMATYTI PASPAUDUSI ANT NUOTRAUKOS

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis