O buvo laikai... Dita von Teese

O buvo laikai, kuomet Dita von Teese šoko striptizą, filmavosi pornografiniuose filmuose, vėliau tapo burleskos žvaigžde ir ištekėjo už keistuolio Marilyn Mansono. Pikantiškų detalių jos gyvenime tikrai netrūksta. Jos poelgiai neprognozuojami, o riba tarp realybės, fantazijų ir begalinės ironijos neryški. Net jos išgalvota pavardė ironiška (angl. tease - erzinti).

Vida Press

Iš tikro trisdešimt trejų metų gražuolės vardas – Heather Sweet. Ji gimė Mičigano valstijoje, paprastoje mašinisto ir manikiūrininkės šeimoje. Beje, Dita ji pasivadino trečiojo dešimtmečio kino žvaigždės Ditos Parlo garbei. Kai mergaitei buvo dvylika metų, šeima persikėlė į Irviną. Heather pradėjo domėtis mada labai anksti, kaip ir šokiais – būdama penkerių.

1990 metais Heather pradėjo dirbti striptizo klube „Captain Cream“, kur ir pradėtas gludinti įvaizdis, šiandien tapęs jos vizitine kortele: korsetai, prabangios suknios, ilgos pirštinės ir skrybėlės su vualiu. Dita šoko tiek pigiausiuose, tiek prabangiausiuose klubuose, tačiau tikrasis jos karjeros ir likimo lūžis įvyko tą dieną, kai ją pastebėjo Hughas Hefneris. Paties populiariausio vyrų žurnalo savininkas, milijonierius ir nesenstantis širdžių ėdikas nufotografavo Ditą šventiniam „Playboy“ viršelio numeriui ir skyrė net dešimt puslapių fotografijoms. Pasirodžius žurnalui, Dita tapo garsenybe.

AFP/Scanpix

Elitinė pasaulio striptizo šokėja - taip patyliukais Ditą vadindavo pavyduoliai, tačiau net ir jie negalėdavo atitraukti žvilgsnio nuo šios įspūdingos moteris - jos pasirodymai ir ji pati buvo tiesiog kerintys.

Vida Press

Ir dabar Dita vis dar drąsiai nusimeta drabužius erotiniuose šou, tačiau niekas nebesišnabžda ir nebado į ją pirštais. Ditos pasirodymai - užburiantis meniškos erotiškos šou, o pati Dita - moteris, kurios grožio ir stiliaus supratimo galima tik pavydėti: idealiai balta kaip sniegas oda, nepriekaištinga šukuosena, iš kurios niekad neišsprūsta nė vienas plaukelis, tobulas manikiūras ir makiažas, pačios geriausios, meistriškai parinktos suknelės – ji visuomet pasitempusi ir elegantiška. Tikra stiliaus ikona.

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis