Kalbama, kad būtent dėl jos Bradas Pittas palieka Angeliną Jolie

Gandai gandeliai... Jau kurį laiką vis netyla kalbos apie Angelinos Jolie ir Brado Pitto nesutarimus šeimoje. Užsienio tabloidai pasidabinę skambiomis antraštėmis apie skyrybas, neištikimybę, meilužes... Esą šį kartą Bradas nori palikti šeimą dėl užsimezgusio romano su prancūzų aktore Marion Cotillard. Kalbama, kad pora suartėjo 2016 metais pasirodysiančio filmo „Allied“ filmavimo aikštelėje.

Marion Cotillard
Vida Press

Anot Brado draugų (tokie ir draugai, jei pasakoja viską žurnalistams), šiais metais jis praleido vestuvių metines, nes ilsėjosi su draugų kompanija Kroatijoje. Pastaraisiais mėnesiais aktorius daugiau dėmesio skiria filmavimams, todėl retai grįžta namo pas Angeliną ir vaikus. Kaip rašo tabloidai, Pittas svarsto galimybę išsikraustyti iš namų ir jau dairosi tinkamo namo.

Marion Cotillard
Vida Press

Marion Cotillard
Vida Press

Tačiau kalbos apie šios poros skyrybas yra tarsi neatsiejama jų gyvenimo dalis. Lygiai taip pat, kaip ir kalbos apie naujus romanus ir meilužius. Gal ir nieko keisto, jeigu prisimintume Angelinos ir Brado romano pradžią... Juk niekam ne paslaptis, kad kurį laiką Angelina buvo Brado meilužė, dėl kurios jis paliko Jennifer Aniston. Tačiau nedaugelis žino, kad Angelina išskyrė ir dar vieną šeimą - 1997 metais filmuojantis Rolling Stones klipe, ji suviliojo Micką Jaggerį, kuris tuo metu buvo vedęs. Šeima iširo, bet Angelinos ir Micko romanas ilgai netruko.

Kalbama ir apie tai, kad nesutarimai poroje kyla dėl ugningo Angelinos Jolie charakterio ir nesibaigiančio pavydo. Esą ji visuomet išprovokuoja konfliktus, o Bradas jau pavargo su tuo taikstytis. Apie Angelinos pavydo priepuolius yra pasakojęs ir jos buvęs vyras Billy Bobas Thorntonas: „Kiekvieną kartą telefonu ji manęs klausdavo: „O ką tu šiandien veikei?“ Aš, pavyzdžiui, sakydavau: „Na, mes filmavome sekso sceną su Halle Berry“. Angelina iš karto pasiusdavo, klausdavo, ar aš ją liečiau. Žinoma, kad liečiau! Tai juk scena iš mano filmo!“

Apie Angelinos Jolie pavydo priepuolius spauda rašė jau ne kartą. Kai aktorė Natalie Portman pasiūlė Bradui suvaidinti jos vyresnį meilužį, visą žiniasklaidą apskriejo žinia apie Jolie įsiūtį. „Angelina šaukė nesavu balsu. Ji kaltino Bradą flirtuojant su Natalie, – tą kartą pasakojo šaltinis. Buvo ir kitų istorijų. Pavyzdžiui, kuomet Angelina įtarinėjo Bradą sukant romanėlį su jų vaikų aukle. Iš kitos pusės, pavydima dažniausiai ne be priežasties...

Bet kuriuo atveju, šunys loja, o karavanas toliau eina. Jau tiek metų kalbama apie šios poros skyrybas, o jie kaip kartu, taip kartu. Greičiausiai ir pastarosios kalbos apie Brado ir Marion Cotillard romaną yra ne kas kita, kaip tik dar vienas gandas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis