Visi jo nekenčia. Pamačius nuotraukas bus akivaizdu kodėl

Pameni, kuomet rašėme apie verslininką Traversą Beynoną - vakarėlių liūtą, provokatorių, taisyklių laužytoją, nuolatos piktinantį Instagramo vartotojus savo talpinamomis nuotraukomis, kuriose vien pusnuogės moterys, pavaizduotos tikrai ne iš pačios gražiausios pusės? Panašu, kad Traversą perspjovė kitas veikėjas - „Instagramo karaliumi“ tituluojamas milijonierius Tony Toutouni.

O Tony vyrukas apsukrus - turi daugybę merginų pasilinksminimams ir sužadėtinę, kurią planuoja vesti artimiausiu metu. „Žinau, kad dauguma merginų negalėtų susitaikyti su tokia situacija, bet būdama su Tony užsiauginau storą odą. Kartais pavydžiu, tačiau tai, kas nuliūdintų įprastą merginą, manęs jau nebeliūdina. Esu kur kas tolerantiškesnė. Tos beprotiškos nuotraukos, kurias jūs matote - tai tik viena Tony pusė. Žinau, kad jis turi didelę širdį ir vieną dieną taps puikiu tėčiu. Išmokau juo pasitikėti“ - pasakoja 26 metų Juliann ir atskleidžia, kad dėl santykių su Tony jai nuolatos tenka sulaukti ne pačių maloniausių komentarų.

Pats Tony, milijonus uždirbęs iš naktinių klubų verslo, sako: „Visas mano gyvenimas yra pinigų leidimas moterims ir greitiems automobiliams. Šalia manęs visuomet buvo daugybė gražių moterų. Joms patinka su manimi linksmintis, aš galiu patekti bet kur, kur tik noriu. Bet Juliann skatina mane jaustis laimingu ir aš pasiruošęs jai įsipareigoti“. Tik vedęs Tony neketina nieko keisti ir atsisakyti - nei merginų, nei laukinių vakarėlių. O ir nuotraukose, kurias jis viešina, milijonierius nemato nieko blogo. Jo pinigai - jo taisyklės.

#Pool

A photo posted by Tony Toutouni (@lunatic_living) on Sep 2, 2016 at 10:12am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis