Buvęs Meghan Markle sesers vyras perspėja jokiu būdu nekviesti jos į vestuves

Oi, tos giminės... Net ir nepriekaištingosios Meghan Markle šeimos padangėje netrūksta juodų debesų. Kuo arčiau garsiosios vestuvės, tuo didesnė audra kaupiasi. Šį kartą viešai aptarinėjama Samantha Markle - Meghan sesuo iš tėčio pusės. Buvęs Samanthos vyras Scottas viešai pareiškė, kad buvusi jo žmona - paskutinis asmuo, kurį vertėtų įsileisti į karališkuosius rūmus.

53 metų Samantha pastaruoju metu dažnai garsiai ir atvirai pasakoja žiniasklaidai apie savo ir sesers santykius. Be to, kalbama, kad moteris jau ėmėsi rašyti knygą, už kurią planuoja susikrauti nemenkus turtus. Buvęs Samanthos vyras, su kuria jiedu buvo susituokę nuo 1998 iki 2003 metų, portalui The Mirror sakė netikintis buvusios žmonos pasakojimais: esą Samantha niekada nebuvo artima su Meghan ir visą gyvenimą šiai pavydėjusi. „Harry ir Meghan turi sužinoti tiesą apie ją. Ji - paskutinis žmogus, kuris turėtų patekti į karališkuosius rūmus. Meghan visuomet rodė aukštą lygį, ji visuomet buvo labai korektiška. Tokia, kokia Samantha norėjo būti. Ji turėjo tą gyvenimą, kurio Samantha troško“ - pasakojo vyras.

Kol kas vestuvių svečių sąrašas nėra viešinimas ir nežinoma, kas iš Meghan giminių bus pakviesti, tačiau kalbama, kad Meghan tėtis lydės nuotaką prie altoriaus. Ar Samantha bus pakviesta - galima drąsiai abejoti, juk būtent ji viešai žiniasklaidoje drįso kritikuoti savo seserį, esą šioji leido sau išleisti 75 000 eurų suknelei, kuria buvo pasipuošusi oficialių sužadėtuvių nuotraukose, o savo tėčiui pinigų pagailėjo. Galiausiai Samantha spaudoje nusprendė atsiprašyti savo sesers už prieš tai pasakytus savo žodžius, tačiau ar sulauks atleidimo - bus matyti. Kalbama, kad negavusi pakvietimo į vestuves, išgarsėti norinti sesutė netgi pasiruošusi komentuoti ceremoniją vienoje Jungtinių Valstijų laidoje. Garantuojama, kad reitingai tą dieną rimtai šoktelės į viršų, tad vienu ar kitu atveju Samantha vis tiek išloš.

TAIP PAT SKAITYK

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis