Angelinos ir Brado apsauginis papasakojo, kaip iš tiesų pora gyveno

Tikriausiai nė vienas iš gausaus Angelinos Jolie ir Brado Pitto personalo nepažinojo jų taip gerai, kaip asmens sargybinis Markas Billinghamas. Jis gyveno kartu su garsiąja porele, lydėdavo juos į visus renginius ir eilinių pasivaikščiojimų metu. Savaime suprantama, Markas buvo tas žmogus, kuriam teko matyti ir tai, kas vykdavo už uždarų durų.

27 metus Markas tarnavo specialiųjų pajėgų būryje ir gavo Queens Commendation for Bravery apdovanojimą už pagalbą sugaunant pavojingą snaiperį, o pastaraisiais metais jis dirbo garsių žmonių asmens sargybiniu. Tarp jo klientų - Angelina ir Bradas, Tomas Cruise`as, Kate Moss, Russellas Crowe ir kiti. Angelinos ir Brado namuose Markas pradirbo 1,5 metų ir kaip pats tvirtina, netgi jam žinia apie poros skyrybas buvo kiek netikėta.

„Buvau jų apsaugos vadas. Karinės tarnybos dėka turėjau puikų profesinį pasirengimą šiam darbui. Visi žino, kokie turtingi Angelina ir Bradas, todėl labiausiai jie baiminosi dėl galimo vaikų pagrobimo, o tikimybė, kai taip nutiks, buvo nemenka. Angelinai ir Bradui buvo labai svarbu, kas konkrečiai yra šalia jų vaikų. Nuo pat pradžių buvo aišku, kad mūsų tikslas toks pats, todėl jie absoliučiai manimi pasitikėjo. Bendravome labai artimai, visą laiką su jais gyvenau. Galėjau pasiimti jų vaikus kur tik norėjau. Niekam kitam tai nebuvo leidžiama. Netgi tuomet, kai norėjau pasamdyti daugiau žmonių apsaugai, Angelina ir Bradas neleido jiems net prisiartinti prie vaikų. Viskas, ką jie galėjo daryti, tai stebėti juos ir saugoti per atstumą, tačiau jokiu būdu prie jų nesiliesti“ - pasakojo Markas ir prisipažino, kad praleisdamas su poros vaikais tiek daug laiko, jautėsi tarsi būdamas jų tėvu.

Vida Press

„Persekiotojų būdavo visur, ypatingai Čikagoje ir Niujorke. Kartą Angelina filmavosi masinėje scenoje, visi stovėjo šalia ir šypsojosi, o vienas vyras ne. Jis atrodė labai piktas. Po kelių dienų atvažiavę į filmavimą ir vėl jį pamatėme. Vyras ėjo link mūsų, laikydamas krūvą nuotraukų ir norėdamas, kad Angelina jas pasirašytų. Ji norėjo lipti iš automobilio, tačiau aš neleidau. Tiesiog paėmiau nuotraukas ir perdaviau jai. Tai buvo labai asmeniniai kadrai. Po to vyras pabėgo, tačiau po kurio laiko ir vėl pasirodė šalia viešbučio, kuriame buvo apsistojusi Angelina. Teko jį suimti ir kaip vėliau paaiškėjo, jis persekiojo ją nuolatos, kad ir kur jį būtų. Peržiūrėję nuotraukas pastebėjome, kad jis visuomet būdavo minioje. Jeigu Angelina buvo viena - jis šypsojosi, jeigu su Bradu - buvo piktas. Mano manymu tai klasikinis atvejis, kaip su Johnu Lennonu.“

Tačiau Markui kur kas neramiau buvo dėl Brado Pitto saugumo. Jo atžvilgiu gerbėjai buvo nusiteikę agresyviau, nei Angelinos.

„Žmonės myli Angeliną ir nekenčia Brado. Visuomet turi būti pasirengęs. Kiekvieną kartą tai būdavo iššūkis, tačiau įdomus. Beje, mano pareiga buvo ne tik ginti juos fiziškai. Taip pat turėjau rūpintis jų drabužiais, kad viskas būtų taip, kaip turi būti. Taip pat turėjau stebėti, kad jie nedarytų kvailų dalykų, kuriuos kas nors gali įamžinti ir vėliau panaudoti prieš juos. Mane labai stebino gana neaukštas Angelinos ir Brado suvokimo lygis. Galvodavau, kad su jais ne viskas tvarkoje, kuomet sulaukdavau tokių klausimų: „Kaip galiu įeiti į šį barą?“ arba „Ką turėčiau daryti, kad pasiekčiau šį punktą?“ Jie nekvaili, tiesiog pasaulis, kuriame jiems tenka gyventi, paliko labai didelį antspaudą. Jie nemoka padaryti pačių paprasčiausių dalykų ir tai atrodė labai keista“.

Markas taip pat atskleidė, kad šioje šeimoje sugebėjo pradirbti tik pusantrų metų ir per šį laiką vos neprarado savo šeimos: „Neturėjau jokio asmeninio gyvenimo, buvau išsekęs ir pajaučiau, kad prarandu ryšį su savo artimaisiais. Per 17 mėnesių savo namuose buvau vos 6 savaites. Visą kitą laiką nuolatos dirbau Angelinai ir Bradui“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis