Simona Burbaitė: „Skambindavau mamai naktimis ir sakydavau, kad nenoriu gyventi...“

„Skambindavau mamai naktimis ir sakydavau, kaip nenoriu gyventi, kaip noriu kuo greičiau nutraukti šias kančias, nes tiesiog nežinau, kaip išeiti iš šios būsenos, kuri mane kankina... Ir tik dabar galiu pabandyti įsivaizduoti, kokią kančią aš jai sukėliau, todėl labai jos atsiprašau...“ – jau šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos tinklaraštininkė, „Mis Lietuva 2013” pirmoji vicemis Simona Burbaitė.

Žvelgiant į 27-erių gražuolę Simoną Burbaitę sunku ir patikėti, kad jai gyvenime gali ko nors trūkti. „Tik iš šono visi gražūs atrodo laimingi, turtingi, sėkmingi, ir populiarūs...“ – sako Simona. Lygiuodamasi į plačiai besišypsančius žmones žurnaluose ir tikėdamasi kažko pasiekti tik išvaizdos dėka, Simona prieš kiek daugiau nei metus sunkiai susirgo depresija.

„Vadinau tai tinginių liga tol, kol pati nesusirgau“, – sakys Simona, pirmadienio vakarą LNK televizijos laidoje būsianti kaip niekada atvira. Tad kas nutiko, kad iš pažiūros dėmesiu ir populiarumu besimėgaujanti mergina vieną dieną nebenorėjo gyventi? Ką reiškia jausmas, kai sunku ne tik išlipti iš lovos, tačiau ir kramtyti maistą? Ir kodėl ji sako, kad būti tik gražiai neturi nieko bendra su sėkmingumu, o siekis tuo užkariauti pasaulį gali sugriauti gyvenimą? Atsakymus į visus klausimus sužinosite šio vakaro laidoje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis