Garsiausios pasaulyje nekaltybės saugotojos

Šiais laikais sutikti subrendusią, bet nekaltybės dar nepraradusią moterį - tikra retenybė. Štai kelios visiems puikiai žinomos damos, kurios nepuolė pirmam pasitaikiusiam į glėbį - vienos tiesiog laukė to vienintelio, kitos susilaikė dėl religinių ar net politinių įsitikinimų.

Vida Press

Susan Boyle

Britanijoje gyvenanti Susan Boyle išgarsėjo 2009 metais, sudalyvavusi talentų realybės šou Britain's Got Talent ir laimėjusi antrąją vietą. Dainininkė prisipažino, kad per visą savo gyvenimą nė karto net nesibučiavo, ką jau kalbėti apie intymesnius dalykėlius. Tiesa, sulaukusi 53 metų savo asmeninę laimę rado ir Susan.

Vida Press

Elizabeth Tudor

XVI amžiuje valdžiusi karalienė Elizabeth Tudor - bene garsiausia nekaltoji visame pasaulyje. Kalbama, kad nekaltybę karalienė saugojo vardan meilės savo karūnai ir šaliai: ji puikiai suprato, kad ištekėjusi visiems laikams turės paaukoti savo neribotą valdžią. Be abejo, oficialaus vyro atsisakymas dar nereiškia, kad nebuvo meilužių... Tačiau garsiai apie tai niekas nebūtų išdrįsęs prabilti. Apie tikrąsias karalienės meilės aistras žinojo tik rūmų darbuotojai, kurie, baimindamiesi dėl savo gyvybių, laikė liežuvį už dantų.

Vida Press

Žana d'Ark

Prancūzijos pasididžiavimas, dar žinoma kaip Orleano mergelė, savo žygius pradėjo sulaukusi vos 16 metų. Deja, vos po kelerių metų Žana buvo suimta ir perduota bažnytinei inkvizicijai Ruane. Čia ji buvo apkaltinta hipnoze, erezija, burtais, paleistuvyste ir puikybe, o vėliau nuteista mirties bausme už raganavimą - jai buvo vos 19 metų. 1456 m. liepos 7 d. popiežius Kalikstas III reabilitavo Orleano mergelę. XX a. Žana d’Ark buvo beatifikuota (1909 m.), o 1920 m. kanonizuota.

Vida Press

Liza Kudrow

Populiaraus serialo „Draugai“ aktorė realiame gyvenime visai kitokia, nei filme: Lisa savo nekaltybę saugojo tam vieninteliam. O susituokė su savo vyru sulaukusi 32 metų. Po 3 metų porai gimė sūnus, o dėl aktorės nėštumo serialo scenaristams teko šiek tiek pakeisti planus - „Drauguose“ jos herojė tapo surogatine motina savo broliui, kuris su žmona negalėjo susilaukti vaikų.

Vida Press

Adriana Lima

Viena seksualiausių pasaulio moterų, „Victoria`s Secret“ angelas Adriana Lima rimtai žiūri į du dalykus: savo karjerą mados pasaulyje ir religiją. Lima - uoli katalikė, ir savęs saugojimas iki vestuvių jai nėra tik tuščios kalbos. Pats Lenny Kravitzas liko nieko nepešęs, mat buvo susižadėjęs su Adriana, tačiau santykiai vestuvių taip ir nepasiekė. Su nekaltybe modelis atsisveikino 2009 metais, per švento Valentino dieną, kuomet ištekėjo už krepšininko Marko Jarić. Tuomet Adrianai buvo 27 metai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis