35 metus trukęs slaptas romanas: princas Charlesas ir Camilla

Camilla ir princas Charlesas savo laimės išsipildymo laukė daugiau nei trisdešimt metų ir niekas net negalėjo pagalvoti, kad šis ilgalaikis meilės romanas pasibaigs vestuvėmis. Apie egzistuojantį meilės trikampį žinojo daugelis, tačiau apsimetinėjo nieko nepastebintys, nes kiekvienas iš jo dalyvių kuo puikiausiai tvarkėsi su savo vaidmeniu. Ko gero Camilla taip ir būtų likusi meilužės statuse, tačiau likimas pasisuko kita linkme. Princesės Dianos mirtis tapo princo Charleso ir jo ilgametės mylimosios naujo gyvenimo etapo pradžia.

Princas Charlesas ir Camilla
Princas Charlesas ir Camilla
Vida Press

Camillos ir princo Charleso pažintis

Pora susipažino 1972 metais vakarėlyje klube. Juos supažindino Lucia Santa Cruz – Čilės ambasadoriaus Didžiojoje Britanijoje dukra ir buvusi Charleso mergina. Charlesas jai greitai nusibodo ir ji perdavė jį savo draugei Camillai Shand, kuri ką tik išsiskyrė su Endriu Parkeriu –Bowles (jos ryšys su karininku truko 7 metus). Ši pažintis netrukus peraugo į aistringus santykius. Sklandė kalbos, kad kartą Camilla pasiūlė Charlesui pakartoti jų prosenelių likimą: jos prosenelė Alisa Keppel ilgą laiką buvo Eduardo VIII, Charleso prosenelio, meilužė.

Princas Charlesas ir Camilla
Princas Charlesas ir Camilla
Vida Press

Beje, šansų tapti britų sosto įpėdinio žmona, Camilla neturėjo ir ji tai puikiai suprato. Ji buvo kilusi iš nekilmingos šeimos, tėvas buvo paprastas vyno pirklys. Be to, mergina nepasižymėjo kuklumu ir pavyzdiniu elgesiu: rūkė, nevengė alkoholio ir visada buvo apsupta vyriškos draugijos. Pasiryžęs tokiai santuokai, Charlesas kaip mat būtų netekęs teisės į sostą.

Princas Charlesas ir Camilla
Princas Charlesas ir Camilla
Vida Press

Sosto paveldėtojo vestuvės ir jo mylimosios santuoka

Po metų draugystės su Charlesu Camilla ištekėjo už savo ilgamečio meilužio Endriu Parkerio –Bowles. Netrukus porai gimė sūnus. Sklandė kalbos, kad tai Charleso vaikas. Princas tapo nuolatiniu svečiu sutuoktinių namuose. Endriu tam neprieštaravo, nors puikiai suprato, kad sosto įpėdinis yra neabejingas jo žmonai ir tie jausmai yra abipusiai. 1979 metais Camilla pagimdė dukrą, o greitu laiku jų jausmai su Charlesu atsinaujino. Beje, pats Endriu buvo linkęs nuolat užmegzti romanus su kitomis moterimis, tad ir žmonos neištikimybė jo pernelyg nejaudino.

Karalienė Elžbieta II, matydama, kad Charlesas atsidūrė Camillos įtakoje, nusprendė jį apvesdinti. Princui buvo jau 32, o palikuonių vis dar nebuvo ir šis faktas labai neramino karališkąją šeimą. Rasti tinkamą kandidatę buvo nelengva, tačiau Elžbietai II pavyko parinkti puikų variantą sūnui – Dianą Spencer, 19-metę gražuolę, kuri seniai buvo įsimylėjusi sosto įpėdinį.

Princas Charlesas ir Camilla
Princas Charlesas ir Camilla
Vida Press

Būsimoji princesė buvo girdėjusi apie Charleso ir Camillos meilę, tačiau naiviai tikėjosi, jog sugebės pavergti sosto įpėdinio širdį ir jų šeimyninis gyvenimas klostysis kaip pasakoje. Tuo tarpu Camilla buvo įsitikinusi, jog būsima jos mylimojo žmona – jauna ir nepatyrusi kvailutė, netaps jų meilės kliūtimi.

1981 metų vasarą įvyko Charleso ir Dianos vestuvės. Tačiau tai nesutrukdė britų sosto įpėdiniui iki vestuvių likus vos porai dienų, įteikti savo meilužei dovaną – apyrankę su inicialais F ir G (tai pirmosios konspiracinių meilužių vardų Fred ir Gladys raidės). Sklandė kalbos, kad ir Diana, ir Charlesas siūlė nutraukti sužadėtuves, tačiau karališkoji šeima reikalavo santuokos.

Charleso šeimyninis gyvenimas

Nepaisant princesės Dianos jaunystės ir grožio, užkariauti princo širdies jai nepavyko. Ja žavėjosi Didžiosios Britanijos karalienės aplinka, ją mylėjo visas pasaulis, tik ne jos pačios vyras, kuris jai buvo visiškai abejingas. Net kai Diana karališkajai šeimai padovanojo du paveldėtojus, jos šeimyninis gyvenimas nepagerėjo. Konkurentė visada sukiojosi kažkur netoliese. Camilla dalyvavo bažnytinėje Charleso ir Dianos santuokos ceremonijoje. Tiesa, iš kviestinių svečių sąrašo vestuvių pusryčiuose jos vardas buvo išbrauktas. Ir ji nusprendė atkeršyti. Sutuoktiniams išvykus į povestuvinę kelionę, Camilla pakišo meilužiui savo nuotraukas, kurias ir aptiko Diana.

Princas Charlesas ir Camilla
Princas Charlesas ir Camilla
Vida Press

Diana dažnai užtikdavo vyrą besikalbantį su Camilla ir meilužė ne kartą leido suprasti oficialiai sutuoktinei, kad ji žino visas, net pačias intymiausias karališkosios poros šeimynines smulkmenas. 1980 metais Diana ryžtasi užmegzti meilės romaną. Jos santuoka su Charlesu tampa grynai formali, tačiau karas tarp moterų tęsiasi. 1990 metų pradžioje pasirodo knyga „Diana. Princesės istorija“, kurioje princesės žodžiais buvo aprašyti Charleso ir Camillos santykiai viso karališkosios poros šeimyninio gyvenimo laikotarpiu. 1992 metais tapo aišku, kad Diana ir Charlesas jau nebe kartu, o 1996 metais jų santuoka buvo nutraukta oficialiai.

Camilla ir Charlesas

Praėjo visai nedaug laiko nuo princesės Dianos žūties 1997 metais, o Charlesas oficialių priėmimų metu pradėjo rodytis kartu su Camilla. Matomai jis norėjo, kad publika prie jos priprastų ir ruošė visuomenės nuomonę. Princas pilnai išlaikė savo mylimąją, o 2003 metais pirmą kartą buvo užsiminta apie vestuves. 2005 metais Elžbieta II palaimino Charlesą ir Camillą . Po santuokos registracijos moteris gavo visus titulus, kuriuos turėjo Diana. Tačiau ar iš pagarbos velionei, ar dėl dar kokios nors nežinomos priežasties „Velso princesės“ titulu Camilla nesinaudoja.

Vida Press

Žmonės priprato prie naujosios princo Charleso žmonos. Priešingai nei Diana, viešumoje Camilla laikosi atokiau nuo vyro ir, nenorėdama atkreipti į save dėmesio, į pirmą planą išstumia savo vyrą.

Galima būtų sakyti, kad 35-ių metų laukimas pasibaigė laimingu finalu, jeigu ne vienas „bet“. Neseniai britų žiniasklaida sukėlė tikrą sąmyšį – po 10 metų trukusios santuokos Kornvalio hercogienė reikalauja iš Charleso skyrybų ir 360 milijonų dolerių kompensacijos. Priešingu atveju Camilla grasinasi į dienos šviesą ištraukti visus skeletus iš Bekingemo rūmų spintų. Nejau iš tiesų taip negarbingai pasibaigs pats audringiausias britų monarchijos istorijoje romanas?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis