Nepatikėsi, kaip dabar atrodo 45 sulaukusi Stalino anūkė

Vienintelė Stalino dukra Svetlana Alilujeva (dar žinoma kaip Lana Peters) gimė 1926 metais. Jos mama, Nadežda Alilujeva, nusišovė (o gal buvo nušauta), kuomet dukrai tebuvo 6 metukai, nors oficialiai paskelbta mirties priežastis - trūkęs apendicitas. Būtent dėl šio įvykio Svetlanos ir jos tėvo santykiai nebuvo patys darniausi. Dukra su tėvu dažnai pykdavosi, prakeikinėjo jį, o vėliau vėl taikydavosi.

Vida Press

Svetlana buvo ištekėjusi 2 kartus. Nuo kiekvieno vyro ji pagimdė po vaiką - sūnų Josifą ir dukrą Jekateriną. 1966 metais Svetlana pabėgo iš SSSR į Jungtines Amerikos Valstijas. Pabėgo ji viena, palikusi savo vaikus. Čia prasidėjo jos naujas gyvenimas - moteris ištekėjo už architekto Williamo Wesley Peterso, o 1971 metais jiems gimė dukra Olga. Ir trečioji santuoka nenusisekė - pora išsiskyrė praėjus vos metams po dukros gimimo.

Mažoji Olga buvo auginama kaip tikra amerikietė, todėl kuomet dukra paprašė vadinti ją Chrese - vieno populiaraus serialo herojės vardu, mama nė kiek neprieštaravo. Taip Stalino anūkė iš Olgos tapo Chrese. Mama su dukra nuolatos keliavo ir keitė savo gyvenamąją vietą, o tai stipriai pakeitė merginą: ji nekentė keliavimo ir laikui bėgant atsitvėrė nuo žmonių, kad neprisirištų ir vėliau nekentėtų turėdama su jais skirtis.

1986 metai
1986 metai
Vida Press

Motinos ir dukros santykiai blogėjo, kuo toliau, tuo dažniau jos pykdavosi ir tiesiog negalėdavo viena kitos suprasti. Tik prieš motinos mirtį Chrese susivokė, kaip stipriai myli savo mamą. Dabar ant jos rankos įamžinta motinos garbei skirta tatuiruotė, o jos asmeninę facebook paskyrą ilgą laiką puošė būtent motinos nuotrauka, po kuria Chrese rašė: „Įsidėti motinos nuotrauką, tai apgailėtinas bandymas būti bent lašeliu tokia pat didinga, kokia buvo ji. Aš jos labai ilgiuosi ir ji man labai reikalinga“.

1986 metai - Olga (centre) su draugėmis
1986 metai - Olga (centre) su draugėmis
Vida Press

Sulaukusi 16 metų Chrese ištekėjo už savo draugo Evanso, tačiau santuoka netruko net 2 metų. Tuomet ji grįžo į savo tėvo namus ir daugiau nei 20 metų apie asmeninį merginos gyvenimą nebuvo girdėti. Dabar Chrese - 45 metai ir ji vis dar gyvena JAV. Praėjusiais metais jai buvo diagnozuotas krūties vėžys, tačiau jos draudimas negalėjo padengti gydymui reikalingų išlaidų, todėl moteris buvo priversta prašyti pagalbos tiesiog internete. Tam tikru etapu Stalino anūkė apskritai neturėjo pinigų net savo šuns ėdalui, tačiau viskas baigėsi gerai. Po 12 savaičių trukusio chemoterapijos kurso Chrese sveikata pagerėjo ir ji sugrįžo į darbą. Šiuo metu moteris yra nedidelės vintažinių daiktų parduotuvėlės bendrasavininkė.

Chrese visais įmanomais būdais vengia žurnalistų dėmesio, nes nenori būti tapatinama su garsiuoju savo seneliu Stalinu. Po eilinio žurnalistų bandymo ją prakalbinti, Chrese ne tik atsisakė bendrauti, tačiau ir ištrynė savo facebook paskyrą.

Žemiau gali pamatyti Chrese nuotraukas

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis