Lytį pakeitęs garsus modelis nepasidrovėjo parodyti naujų kūno linijų

Jei domiesi mados pasauliu, tikriausiai jau esi girdėjusi Andrejaus Pejic vardą. Tiksliau - Andrėjos Pejic. Buvęs vaikinas išgarsėjo 2011 metais, kuomet pirmą kartą demonstravo moteriškus Marc Jacobs ir Jean Paul Gaultier drabužius.

Kalbama, kad lyties keitimo operaciją jis pasidarė 2014 metais. „Pasinaudodamas šia galimybe, noriu padėkoti visiems už meilę ir palaikymą, kurią Jūs dovanojote man per visus šiuos metus. Visa tai aš pasakoju dėl to, kad jaučiu savo atsakomybę ir tikiuosi, kad atvirai kalbant apie tai, ši tema nebebus tokia svarbia problema. Visi mes augame, tobulėjame ir tai yra normalu. Aš tikiuosi, kad neseniai įvykusios mano permainos nepavertė manęs visiškai kitu žmogumi. Aš vis dar esu toks pats, tik kitos lyties. Tikiuosi, kad Jūs sugebėsite mane suprasti“ - tuomet socialiniame tinkle viešai parašė Andrėja.

Tiesa, kurį laiką atvirai demonstruoti pokyčių mergina nenorėjo ir šiek tiek vengė paparacių dėmesio. Tačiau dabar, regis, viskas stojo į savo vietas. Andrėja puikiai jaučiasi naujame savo kūne ir nebijo jo rodyti. O jau figūros gražumas! Na, niekuomet nepasakytume, kad ji kadaise buvo vyras...

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis