Žvaigždės, kurioms gamta grožio šiek tiek pagailėjo

Būkime atviros – yra gražuolės, ir yra ne tokios gražios. Šios žvaigždės atvirai kalba apie savo nestandartinę išvaizdą ir nebijo garsiai pripažinti: „Taip, aš tikrai ne gražuolė“. Bet būtent jos mums yra didžiausias pavyzdys, kad ne tik išvaizda galima užkariauti milijonų gerbėjų širdis. Galų gale, kai visas garsenybių pasaulis mirguliuoja to paties tipažo veidais, būti kitokia – tik pliusas!

Barbra Streisand
Barbra Streisand
Vida Press

Barbra Streisand

Barbara tikina pati ne kartą girdėjusi, kaip kolegos ją už akių vadina „pačia negražiausia gražuole“. Didelė nosis, mažytės akys – na ir kas? Barbara sceną užkariavo dar 1963 metais, laimėjusi net du Grammy apdovanojimus (už geriausią metų albumą ir kaip geriausia metų dainininkė) ir nuo tada jos pasiekimų tik daugėjo.

Tilda Swinton
Tilda Swinton
Vida Press

Tilda Swinton

Tildos išvaizda tikrai netipinė, nė iš tolo neprimenanti Holivudo grožio standartų. Tačiau kiekvienas Tildos Swiston vaidmuo – ryškus ir nevienareikšmiškas, kaip ir pati aktorė. Labai talentinga ir profesionali aktorė, kuriai komplimentų negaili tiek kolegos, tiek garsiausi pasaulio režisieriai.

Sarah Jessica Parker
Sarah Jessica Parker
Vida Press

Sarah Jessica Parker

Sarah ne kartą garsiai prisipažino, kad su kompleksais dėl savo išvaizdos kovoja visą gyvenimą, netgi dabar, kai pasiekė karjeros aukštumas ir, regis, neturėtų sukti sau dėl to galvos. Ar netipinė išvaizda sutrukdė aktorei tapti serialo „Seksas ir miestas“ žvaigžde? Tikrai ne. Priešingai – tarp keturių pagrindinių aktorių būtent Sarah atrodė pati ryškiausia ir įsimintiniausia.

Anne Hathaway
Anne Hathaway
Vida Press

Anne Hathaway

Aktorė Anne Hathaway moka į save pažvelgti kritiškai ir šiek tiek pašaipiai. Ji tikina matanti atvaizdą veidrodyje ir suprantanti, kad toli gražu neprimena tipinės gražuolės. Pernelyg stambūs veido bruožai, didelė burna... „Na, aš tikrai neatrodau labai patraukliai, - viename interviu atvirai sakė ji. - Tačiau aš turiu daugybę puikių vaidmenų ir pačią nuoširdžiausią šypseną!“

Hilary Swank
Hilary Swank
Vida Press

Hilary Swank

Jaunystėje aktorė labai kompleksavo dėl savo grubių veido bruožų ir nelabai mergaitiškos išvaizdos. Tačiau Hilary sako, kad jai sėkmę atnešė būtent tie vaidmenys, kuriuose ji nepanašiausia į moterį. Ir panašu, kad ji tikrai teisi. Oskarą Hilary gavo už vaidmenį filme „Vaikinai neverkia“, o antrą – už vaidmenį filme „Mergina, verta milijono“. Mums asmeniškai Hilary šiuose filmuose buvo tiesiog nepakartojama! O ir dabartinėje jos išvaizdoje nematome nieko, prie ko galima būtų prikibti.

Charlotte Gainsbourg
Charlotte Gainsbourg
Vida Press

Charlotte Gainsbourg

Interviu Charlotte ne kartą prisipažino, kad didžiausia gyvenimo nesėkme vadina savo išvaizdą. Vis tik netaisyklingi veido bruožai nesutrukdė jai tapti režisieriaus Lars von Trier mūza ir mados namų Louis Vuitton veidu.

Lena Dunham
Lena Dunham
AFP/Scanpix

Lena Dunham

Lenos kūną puošia krūva keistų tatuiruočių, jos figūra – tolokai nuo idealo, veidas taip pat ne tipinis, o ir dėl savo stiliaus mergina nuolatos papuola į blogiausiai besirengiančių garsenybių sąrašus. Ir kas? Šią moterį visi puikiai žino, ji sėkmingai siekia karjeros ir turi didelį savo gerbėjų ratą! Tiesa, ir priešų jai netrūksta – tikrai ne visi mėgsta aštrius merginos pasisakymus prieš standartinį grožį ir moterų kūno kultą.

Vida Press

Uma Thurman

Pernelyg aukšta (net 1,80 m), nerangi, ilgu veidu ir milžiniškomis pėdomis (42 dydis)... Būtent taip save jaunystėje matė Uma Thurman ir jos bendraamžiai, kurie nevengė garsiai pašiepti Umos dėl jos išvaizdos. Bet Uma sugebėjo įveikti savo kompleksus ir trūkumus paversti privalumais.

Björk
Björk
Vida Press

Björk

Islandijos dainininkė nevengia pati savęs pašiepti ir sako labiau primenanti elfą, nei gražuolę. Bet nestandartinė jos išvaizda ir stebuklingas balsas padarė savo darbą. Björk – viena žinomiausių ir geriausių pasaulio dainininkių!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis