Realybės šou laimėtoja pasikeitė neatpažįstamai - vos 6 mėnesiai ir štai kokie rezultatai

Nežinome, ar esi girdėjusi apie realybės šou „I'm A Celebrity“, bet prieš tavo akis - jo laimėtoja, 26 metų Scarlett Moffatt. Simpatiška ir visuomet gerą nuotaiką spinduliuojanti mergina prisipažįsta, kad kaltinti dėl pernelyg didelio svorio gali tik save - studijų metu ji taip įprato valgyti nesveiką maistą, kad kilogramai augo akyse, tačiau visuomet atrodė, kad susiimti dar spės. Spėjo, kuomet vietoj įprasto 36 dydžio drabužių parduotuvėje vos įsisprausdavo į 44 dydį.

Scarlett Moffatt
Scarlett Moffatt
Vida Press

Scarlett Moffatt
Scarlett Moffatt
Vida Press

Po realybės šou laimėjimo mergina tapo atpažįstama, taigi jei draugai ir artimieji nuo komentarų dėl išvaizdos susilaikydavo, anoniminiai komentatoriai purvo tikrai negailėjo. Galbūt tai ir tapo viena iš paskatų pradėti kitokį gyvenimą - sveikai maitintis, reguliariai sportuoti.


Scarlett pokyčiai tokie stulbinantys ir įkvepiantys kitas merginas, kad ji nusprendė išleisti savo treniruočių DVD, kurį galima įsigyti Amazon svetainėje. Na, o jeigu nuspręsi, kad tau taip pat reikia kardinalių pokyčių, siūlome atkreipti dėmesį į Scarlett sudarytą žemo kaloringumo (1350 kcal/d.) mitybos planą bei kasdienius sporto pratimus, kuriuos GALI RASTI ČIA.


A photo posted by S C A R L E T T 👽 (@scarlett_moffatt) on Nov 23, 2016 at 7:41am PST
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis