Praėjus daugybei metų po „Santa Barbara“ sėkmės: kaip susiklostė serialo aktorių likimai

Apie šį serialą girdėję net tie, kurie nėra matę nė vienos jo serijos. 1984 metais, liepos 30 dieną NBC televizijoje pasigirdo pirmieji visiems puikiai žinomi Santa Barbaros pristatymo akordai (jei primirštai, paklausyti gali čia). 2137 serijos, kuriose netrūko dramos, išdavysčių, meilės romanų ir pačių įvairiausių santykių peripetijų. O ką gi serialo aktoriai veikia dabar?

Robin Wright, suvaidinusi Kelly Capwell

Tai bene vienintelė aktorė, pasiekusi tokias karjeros aukštumas ir tapusi garsia visame pasaulyje. Už vaidmenį seriale „House of Cards“ aktorė gavo auksinį gaublį. Ir dar vienas faktas, ne visai susijęs su jos karjera, bet kažkodėl retai prisimenimas: Robin 14 metų buvo ištekėjusi už Seano Penno (išsiskyrė 2010 metais).

A photo posted by @worfles on Apr 8, 2016 at 1:37pm PDT

A photo posted by @cinema.screen on Dec 27, 2016 at 8:55am PST

Marcy Walker, suvaidinusi Eden Capwell Castillo

Gyvenimas kartais būna tikrai įdomus ir nenuspėjamas - prieš 10 metų Marcy išėjo į pensiją ir tapo pastore nedideliame Oklahomos miestelyje. Aktorės biografijoje tik trys serialai, kuriuose ji turėjo daugiau mažiau reikšmingus vaidmenis: „Santa Barbara“, „All My Children“ ir „Guiding Light“.

A photo posted by Lolita (@rosalulita) on Nov 26, 2016 at 7:01am PST

Adolfo Larrue Martinez III, suvaidinęs Cruzą Castillo

Aktoriaus biografija pilna įvairiausių įvykių, kaip ir jo herojaus gyvenimas „Santa Barbaroje“. Mokykloje Adolfo grojo roko grupėje, o nuo 11 metų pradėjo filmuotis kine. Pakviestas vaidinti garsiąjame seriale, aktorius jau turėjo sukaupęs nemažai patirties, o už Cruzo vaidmenį buvo apdovanotas Emmy. 67 sulaukęs aktorius ir toliau tęsia sėkmingą aktoriaus karjerą, tiesa, dažniau pasirodo serialuose, nei rimtesniuose filmuose.

A photo posted by @santabarbara.tvseries on Aug 23, 2016 at 12:51pm PDT

Lane Davies, suvaidinęs Masoną Capwellą

Palikęs serialą 1989 metais, aktorius nusprendė pasukti kitu keliu ir įrašė pirmąjį savo muzikinį albumą bei pasinėrė į tai, kas jam iš tiesų teikė malonumą - vaidybą teatre. Davies ne tik vaidina, bet ir pats režisuoja spektaklius.

A photo posted by @mrsbiscuitme on Jun 15, 2016 at 10:56am PDT

A photo posted by Медиастар Продакшн (@suiun_otkeev) on Aug 28, 2015 at 10:36am PDT

Judith McConnell, suvaidinusi Sophią Wayne Capwell

71 metų aktorė iki šiol filmuojasi serialuose ir neretai stambiuose projektuose: „Criminal Minds“, „Cougar Town“, „Mistresses“. Ši moteris visiems įrodė, kad aktorystėje amžius - tikrai ne kliūtis.

A photo posted by @mrsbiscuitme on Jun 16, 2016 at 8:45am PDT

Jed Allan, suvaidinęs C.C. Capwellą

Jedas dirbo išskirtinai tik serialuose ir savo karjerą pabaigė 2012 metais, nusifilmavęs keliose „The Bay“ serijose. 2001 metais mirė mylima aktoriaus sutuoktinė, su kuria kartu jis praleido 43 metus. Dabar Jedui 81 metai ir jis laimingas 3 vaikų tėvas bei senelis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis