Lena Dunham ir jos celiulitas švenčia pirmąjį nefotošopintą viršelį

Šios merginos nepastebėti tikrai neįmanoma - atrodo, jai negalioja jokios taisyklės, o žodis „kompleksai“ tikrai ne iš jos žodyno. Tik su Lena Dunham norintiems padirbėti fotografams ir žurnalų redaktoriams tenka ne pati lengviausia užduotis - kaip įtikinti merginą, kad vis tik viršelio nuotraukos visuomet retušuojamos, net jeigu jose pozuotų pati Mis Visata?

Taip ir gaunasi: nuotraukos pafotošopinamos, visi aikčioja ir žavisi, o pati Lena deda viršelį į savo Instagram paskyrą ir nebijo atvirai kritikuoti - ne, tai ne ji. Tai - fotošopas! Kaip kad nutiko su žurnalu „Tentaciones“, kurio viršelį pamačiusi Lena pasipiktino: „Ačiū, kad atsiuntėt neapkirptą nuotrauką (nesusipainiokit - neapkirptą, o ne neretušuotą). Atrodau nuostabiai. Keistas jausmas matyti nuotrauką ir nesuprasti ar čia apskritai vis dar tavo kūnas“. Galbūt būtent dėl tokios griežtos pozicijos ir noro išlikti savimi, daugumai viršelių fotografuojamas tik Lenos veidas, o ne kūnas.

A photo posted by Tomás (@pilotoaventurero) on Feb 27, 2016 at 5:17am PST

Ir vis tik Lena savo pasiekė: vasario mėnesio žurnalo Glamour viršelyje puikuojasi keturios žavingos damos, kurių tarpe Lena Dunham ir kaip ji pati juokauja - jos celiulitas. Beveik neretušuotas! Nedidelė, bet vis tik pergalė nelengvoje Lenos kovoje su visuomenės primestais grožio standartais.

A photo posted by Lena Dunham (@lenadunham) on Jan 3, 2017 at 6:45am PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis