Prisijunkite!

Prisijungę vartotojai gali:

  • dalyvauti konkursuose
  • skaityti straipsnius vėliau
  • gauti naujienų prenumeratą

Neturite paskyros?

Jos grožis - neįtikėtinas, tačiau ši mergina turi paslaptį

Instagramo platybėse galima rasti pačių įvairiausių modelių, tačiau tokios kaip Shudu Gram tikrai nėra. Nepriekaištinga oda, putlios lūpos, geidulingas žvilgsnis... O jau tos kūno linijos... Ar gali egzistuoti tokia tobulybė ir kodėl apie ją iki šiol nieko negirdėjome?

A post shared by Shudu Gram (@shudu.gram) on Apr 22, 2017 at 6:31pm PDT

A post shared by Shudu Gram (@shudu.gram) on Feb 5, 2018 at 8:25am PST

Vos per pusmetį šios gražuolės Instagram paskyrą pradėjo sekti daugiau nei 60 000 žmonių ir tik nedaugeliui jų kilo klausimas - kodėl tokios žavingos ir podiumui tiesiog gimusios merginos niekuomet nematėme garsiausių dizainerių kolekcijų pristatymuose? Kas toji Gram ir kodėl apie ją išgirdome tik dabar? Tiesa netrukus išaiškėjo: Shudu Gram - Instagramo modelis, kurio niekuomet nesutiksime gyvai. Kodėl? Nes ji tiesiog neegzistuoja.

A post shared by Shudu Gram (@shudu.gram) on Feb 28, 2018 at 2:37am PST

Shudu - britų fotografo Camerono Jameso Wilsono 3D kūrinys. „Shudu yra mano įsivaizduojamo grožio atspindys. Dažnai susilaukiu komentarų, esą ji „reto“ grožio, bet ji įkvėpta ir sukurta viso nuostabių moterų žemyno dėka. Man Shudu yra ypatinga, tačiau lygiai taip pat, kaip ypatingi milijonai Afrikos vyrų ir moterų“ - pasakojo fotografas.

Mados pasaulyje mes nuolatos matome realybę, bandomą paversti iliuzija - modeliai makiažo, specialių filtrų ir įvairiausių programų pagalba koreguojami nuo galvos iki kojų. Šiuo atveju viskas vyksta atvirkščiai - Shudu tik fantazija, bandanti įsiveržti į mūsų realybę.

Daugiau apie šį projektą gali paskaityti ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis

Prisijunkite!

Prisijungę vartotojai gali:

  • dalyvauti konkursuose
  • skaityti straipsnius vėliau
  • gauti naujienų prenumeratą

Neturite paskyros?