Jos grožis - neįtikėtinas, tačiau ši mergina turi paslaptį

Instagramo platybėse galima rasti pačių įvairiausių modelių, tačiau tokios kaip Shudu Gram tikrai nėra. Nepriekaištinga oda, putlios lūpos, geidulingas žvilgsnis... O jau tos kūno linijos... Ar gali egzistuoti tokia tobulybė ir kodėl apie ją iki šiol nieko negirdėjome?
Vos per pusmetį šios gražuolės Instagram paskyrą pradėjo sekti daugiau nei 60 000 žmonių ir tik nedaugeliui jų kilo klausimas - kodėl tokios žavingos ir podiumui tiesiog gimusios merginos niekuomet nematėme garsiausių dizainerių kolekcijų pristatymuose? Kas toji Gram ir kodėl apie ją išgirdome tik dabar? Tiesa netrukus išaiškėjo: Shudu Gram - Instagramo modelis, kurio niekuomet nesutiksime gyvai. Kodėl? Nes ji tiesiog neegzistuoja.Shudu - britų fotografo Camerono Jameso Wilsono 3D kūrinys. „Shudu yra mano įsivaizduojamo grožio atspindys. Dažnai susilaukiu komentarų, esą ji „reto“ grožio, bet ji įkvėpta ir sukurta viso nuostabių moterų žemyno dėka. Man Shudu yra ypatinga, tačiau lygiai taip pat, kaip ypatingi milijonai Afrikos vyrų ir moterų“ - pasakojo fotografas.

Mados pasaulyje mes nuolatos matome realybę, bandomą paversti iliuzija - modeliai makiažo, specialių filtrų ir įvairiausių programų pagalba koreguojami nuo galvos iki kojų. Šiuo atveju viskas vyksta atvirkščiai - Shudu tik fantazija, bandanti įsiveržti į mūsų realybę.

Daugiau apie šį projektą gali paskaityti ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis