Naujas K. Kardashian įvaizdis kursto kalbas, atrodo laukia rimti pokyčiai

Pramogų pasaulio žvaigždutė Kim Kardashian garsėja itin moteriška figūra, kurią kaskart išryškina vis naujais apdarais. Daugybė merginų, vos jai pasirodžius viešumoje, jau skuba ieškoti Kim vilkėtų drabužių. Garsenybės įtaka milžiniška, tačiau taip buvo iki šiol.

Jau kurį laiką galima pastebėti, kad Kim renkasi vis platesnius ir didesnius drabužius. Deja, tokie ne itin žavi mados pasaulį akylai sekančias merginas. Gundnčios Kim nebeliko, o kartu pasitraukė ir jos stiliaus populiarumas.

Kim Kardashian anksčiau, Reuters, SIPA/Scanpix nuotr.

Kim Kardashian dabar, Vida Press nuotr.

Naujam Kim įvaizdžiui būdingi nublukę 90-ųjų džinsai, apsmukę marškiniai ir marškinėliai, sportinės kelnės, džemperiai, tarsi per dideli švarkai ir lietpalčiai. Daugelis šių drabužių yra naujausi garsių dizainerių kūriniai, tačiau jie K. Kardashian figūros anaiptol nedailina.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Pastarosiomis savaitėmis, rodos, kad Kim Kardashian dangstosi nuo viešumos. Jei vilki kokį atsegtus kailinius ar marškinius, prieš fotografus prisidengia, slepia liemenį. Nenuostabu, kad ėmė sklisti kalbos - galbūt Kim vėl laukiasi? Kadaise garsenybė yra minėjusi, kad norėtų gausios šeimos, tokios, kokioje augo pati. Dar vienas mažylis greičiausiai atneštų daug džiaugsmo.

Vida Press nuotr.

Vis dėlto neseniai Kim nusprendė gandus apie nėštumą paneigti. Savo "Instagram" profilyje pasidalino nuotrauka, kurioje vilki prigludusią baltą palaidinę, išryškinančią jos liauną taliją. Moteris dabar propaguoja Atkinsono mitybą, kuriai būdingas mažas angliavandenių kiekis. Būtent laikydamasi šios dietos Kim atsikratė po nėštumo priaugtų kilogramų. Ką gi, greičiausiai pilnesnė figūra tebuvo šventinio laikotarpio pasekmė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis