Besilaukianti Beyonce iškritikuota - tai nepadoru ir būsimai mamai nedera

Gerbėjai ir pavyduoliai negali atitraukti akių nuo dainininkės Beyonce, o ypač dabar, kai atlikėja antrą kartą taps mama. Vieni giria išgražėjusią žvaigždę, kiti ją kritikuoja.

Muzikos iškiliausiųjų apdovanojimuose „Grammy“ Beyonce ant scenos pasirodė pirmą kartą po vasario 1 d. pranešimo, jog su mylimuoju Jay Z sūpuos dvynukus. Ne paslaptis, kad ši atlikėja nevengia drąsesnių sprendimų - prieš porą savaičių soc. tinkle "Instagram" ji paskelbė nuotrauką, kurioje pozuoja nėščia vilkėdama tik apatinį trikotažą. Tokios nuotraukos ne naujiena. Ne viena besilaukianti garsenybė yra pozavosi įvairiems žurnalams ne tik vilkėdama apatinukus, bet ir visiškai nuoga.

A photo posted by Beyoncé (@beyonce) on Feb 1, 2017 at 10:39am PST

Tą kartą Beyonce nuotrauka sulaukė džiaugsmo pliūpsnio, ją sveikino milijonai gerbėjų. Tačiau pastarasis pasirodymas publikai buvo ir giriamas, ir kritikuojamas. Atlikėja „Grammy“ scenoje pasirodė vilkėdama mažai tepridengiančius auksu žvilgančius drabužėlius. Taip, gražuolės formos akivaizdžiai suapvalėjusios, tačiau pakitusius kūno linkius demonstruojančią garsenybę engti būtų gėdinga - juk ji taps mama!

AP/Scanpix nuotr.

AFP/Scanpix nuotr.

AFP/Scanpix nuotr.

Vis dėlto tokių kritikuotojų atsirado. Ne vienas internautas piktinosi, kad Beyonce turėtų prisidengti labiau - kaip gali besilaukianti moteris taip nuogintis prieš publiką? Tačiau Beyonce nusiteikusiems prieštaringai nušluostė nosį. Ji pelnė apdovanojimus ir dar kartą suspindo prieš fotografus vilkėdama blizgančią raudoną suknią, žvilgsnius kaustančia iškirpte.

Reuters/Scanpix nuotr.

Reuters/Scanpix nuotr.

Mes manome, kad Beyonce yra nuostabi moteris. Dabar, kai ji laukiasi, atlikėja tiesiog spindi - oda skaisti, akys blizga, o šypsena kaip visada šilta ir nuoširdi. Kad ir ką vilkėtų ant scenos ar kur kitur, Beyonce vistiek yra tikrų tikriausia muzikos diva.

AFP/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis