Princo Harry žmona Meghan Markle liepą patyrė persileidimą

Meghan Markle šių metų liepą patyrė persileidimą. Jungtinės Karalystės (JK) princo Harry žmona tai atskleidė savo straipsnyje, kurį trečiadienį publikavo laikraštis „New York Times“ (NYT).

Straipsnyje NYT ji rašė netikėtai pajutusi aštrų skausmą ir supratusi, kad „kažkas ne taip“.


„Suspaudusi savo pirmagimį vaiką, žinojau, kad prarandu antrąjį“, – rašė Sasekso hercogienė, su princu Harry susituokusi 2018 m.


Pora šiuo metu augina pernai gimusį sūnų Archie.


M. Markle teigė, kad nelaimė nutiko šių metų liepos mėnesį – vieną rytą, „kuris prasidėjo įprastai, kaip bet kuri kita diena“.


Rašydama apie „nepakeliamą sielvartą“, kuris lydi persileidimą, M. Markle teigė, kad ši tema visuomenėje „išlieka tabu, ji yra persmelkta (nepagrįstos) gėdos, kuri skatina vienišo gedulo ciklą“.


Itin jautrus ir asmeninis M. Markle straipsnis pasirodė tuo metu, kai ji ir princas Harry kovoja su kai kuriomis žiniasklaidos priemonėmis dėl jų teisės į privatumą.


M. Markle tikina, kad „Associated Newspapers“, publikuodami jos susirašinėjimų su M. Markle tėvų Thomu ištraukas, pažeidė jos privatumą, teisę į duomenų apsaugą ir autorių teises. Publikuoti laiškai buvo parašyti iki M. Markle ištekant už princo Harry, šiuo metu ji nebepalaiko ryšių su tėvu.


Princas Harry ir M. Markle anksčiau paskelbė, kad jiedu traukiasi iš britų karališkosios šeimos gyvenimo. Žiniasklaida skelbė, kad M. Markle yra itin nepatenkinta gyvenimu karališkojoje šeimoje ir pasipiktinusi nuolatiniu žiniasklaidos kišimusi.


Pora šiuo metu gyvena su sūnumi Archie JAV Kalifornijos valstijoje. Jie įsteigė nevyriausybinę organizaciją, kuri skatina švietimą, padeda rūpintis psichine sveikata ir gerove.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis