Žvaigždžių apvalumai arba kai plastinė operacija nebuvo geras sprendimas

Krūtų didinimas jau ne vieną dešimtmetį karaliauja dažniausiai atliekamų plastinių operacijų sąrašuose. Anksčiau sau tai leisti galbūt galėjo tik turtingesnės, dabar - kone kiekviena, juk įsigyti naują krūtinę galima net ir išsimokėtinai! Savaime suprantama, Holivudo gražuolės ir šiaip turtingos damos renkasi tik aukščiausios klasės patikimus chirurgus, tačiau kartais ir tai neapsaugo nuo nesėkmės. Štai kelios žvaigždės, kurių eksperimentai su plastine chirurgija baigėsi nelabai sėkmingai.

Tori Spelling
Tori Spelling
Vida Press

Tori Spelling
Tori Spelling
Vida Press

Tori Spelling, 43 metai

Aktorė Tori Spelling viešai yra prisipažinusi, kad jai buvo atliktos dvi plastinės operacijos, deja, abi nesėkmingai. Rinoplastikos temą palikime kitam kartui, o dėl krūtų padidinimo... Na, vaizdas iškalbingesnis už žodžius. Aktorė nuo vaikystės turėjo išlenktą krūtinės formą, tačiau atlikta krūtų didinimo operacija šį defektą tik dar labiau išryškino. Be to, operacija buvo atlikta jaunystėje, o vėliau sekė 4 gimdymai, po kurių net ir dirbtinės krūtys atrodė tarsi subliuškusios.

Courtney Love
Courtney Love
Vida Press

Courtney Love
Courtney Love
Vida Press

Courtney Love
Courtney Love
Vida Press

Courtney Love, 52 metai

Tai vienas geriausių pavyzdžių, kaip po operacijos galima sulaukti labai blogų rezultatų. Nežinome ką šiuo atveju reikėtų kaltinti - prastai pasidarbavusius chirurgus ar pačią Courtney, kuri, tikėtina, ne visai paklausė gydytojų patarimų. Tos, kurios bent minimaliai domėjosi krūtų didinimo operacijomis, greičiausiai žino, kad pooperaciniu laikotarpiu būtina dėvėti specialias liemenėles, kurios prilaiko krūtinę ir neleidžia implantams pasislinkti. Šiuo atveju akivaizdu, kad įvyko blogasis scenarijus.

Mel B
Mel B
Vida Press

Mel B
Mel B
Vida Press

Mel B, 41 metai

Grupės „Spice Girls“ narė niekuomet viešai taip ir neprisipažino, kad yra pasidariusi plastinę krūtų didinimo operaciją, bet šiuo atveju garsiai apie tai kalbėti ir nebūtina - akivaizdu vien tik pažvelgus. Jei laikytumės nuomonės, kad gerai atlikta plastinė operacija ta, kurios neįmanoma pastebėti, tuomet šis variantas tikrai nėra geras. Parinkti implantai kiek per didelį ir sudėti per arti vienas kito, todėl krūtinė atrodo nenatūraliai, o tarpelyje tarp krūtų matosi odos ištempimas, kurio neturėtų būti.

Christina Aguilera
Christina Aguilera
Vida Press

Christina Aguilera
Christina Aguilera
Vida Press

Christina Aguilera
Christina Aguilera
Vida Press

Christina Aguilera, 36 metai

Christina taip pat niekuomet neprisipažino pasinaudojusi plastikos chirurgo paslaugomis, bet... a) sulyginus prieš ir po nuotraukas tai tiesiog akivaizdus; b) vieno renginio metu Christina kilstelėjo ranką ir pasimatė randas, kuris, labai tikėtina, liko po plastinės operacijos. Iš pradžių dainininkės krūtys atrodė iš tiesų įspūdingai, tačiau dėl nemažo dydžio implantų laikui bėgant prarado formą. Didele dalimi kalti nuolatiniai svorio pokyčiai - nemažai priaugtų kilogramų, vėliau - numestų ir vėl priaugtų... Tiesiog krūtinės oda nespėjo prisitaikyti prie staigių pokyčių.

Hayden Panettiere
Hayden Panettiere
Vida Press

Hayden Panettiere
Hayden Panettiere
Vida Press

Hayden Panettiere, 27 metai

Aktorė Hayden Panettiere visuomet turėjo nedidelį įdubimą tarp krūtų. Kuomet krūtinė buvo natūrali ir nedidelė, šio menko trūkumo niekas galbūt net nepastebėjo, tuo tarpu įdėti implantai įdubimą tik paryškino.

Tara Reid
Tara Reid
AFP / Scanpix

Tara Reid
Tara Reid
AOP nuotr.; AFP/Scanpix

Tara Reid, 41 metai

Pati aktorė pasakoja, kad pirmąją krūtų operaciją nusprendė darytis tikėdamasi sulyginti ne visai vienodo dydžio krūtis. Tačiau rezultatas... Sunku net pakomentuoti. Implantai pernelyg dideli, krūtinės oda - išsitampiusi ir visiškai praradusi formą. Beje, tai ne vienintelė nesėkminga Taros operacija. Riebalų nusiurbimas nuo pilvo taip pat nedavė norimų rezultatų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis