Buvęs PLAYBOY modelis nusprendė pašalinti krūtų implantus, dėl kurių vos nemirė

Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenanti Karen Mcdougal krūtinę pasididino 1996 metais, kuomet jai buvo maždaug 20 metų. Moteris tikina norėjusi tiesiog atrodyti dailiau, o ir gydytojai ją nuramino, esą operacija saugi, o naudojami implantai tarnaus visą gyvenimą. „Manau, kad kaip ir kiekviena mergina, tiesiog norėjau atrodyti gražiau, troškau didesnės krūtinės, kad jausčiausi moteriškesnė. Man pasakė, kad implantai saugūs ir galėsiu jais džiaugtis visą gyvenimą. Apart to, kad pooperacinis laikotarpis buvo kiek skausmingesnis nei tikėjausi, pati operacija praėjo sėkmingai“ - dabar pasakoja Karen.

Nors Karen ilgą laiką kentėjo nuo nestiprios alergijos, kuri, kaip modelis dabar mano, atsirado būtent dėl implantų, didelio dėmesio į tai nekreipė iki 2016 metų sausio, kuomet jos gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis. „Supratau, kad prastai jaučiuosi. Regėjimas buvo tarsi apsiblausęs, jautrumas šviesai ir garsams padidėjęs, net girdėti savo pačios balsą man buvo skausminga. Prasidėjo panikos priepuoliai... Spalio mėnesį situacija taip pablogėjo, kad kone visą laiką praleisdavau lovoje. Kasnakt meldžiausi, nes maniau, kad mirštu, - apie prasidėjusias problemas pasakoja Karen ir tikina, kad trys skirtingi gydytojai atlikę išsamius tyrimus negalėjo suprasti, kas su ja negerai. - Visi sakė, kad man viskas tvarkoje. Jie manė, kad visos problemos yra mano galvoje“.

Sužinojusi, kad prastos jos savijautos priežastimi gali būti krūtų implantai ir pabendravusi su kitomis tą pačią problemą turinčiomis moterimis, Karen nusprendė implantus pašalinti. Operacija buvo atlikta vos prieš kelias savaites, tačiau moteris tikina jau dabar besijaučianti kur kas geriau: „Jaučiuosi nuostabiai. Turiu daugiau energijos, jautrumas šviesai ir garsams praėjo, nebėra migrenos, nebejaučiu skausmų, nesvaigsta galva“. Karen viešai pasakoja savo istoriją, norėdama padėti ir kitoms moterims, kurios, galbūt, taip pat nesupranta, kad blogos jų savijautos priežastimi gali būti kadaise atliktos plastinės operacijos.

A post shared by karen mcdougal (@karenmcdougal) on Sep 24, 2013 at 10:38pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis