Po 4 metų Bradas Pittas pirmą kartą pastebėtas Angelinos Jolie namuose

Ir kas gi čia nutiko?

Brado Pitto ir buvusios jo sutuoktinės Angelinos Jolie santykiai, švelniai tariant, ne patys geriausi. Aktoriams iki šiol nepavyksta rasti kompromiso ir susitarti dėl vaikų priežiūros – teismo procesai šiais klausimais tęsiasi jau 4 metus. Kalbama, esą norėdama pakenkti buvusiam vyrui, Angelina pasinaudojo susidariusia koronaviruso situacija ir karantino metu neleido jam susitikti su vaikais.


Ir vis tik prieš keletą dienų šioks toks lūžis įvyko. Pirmą kartą per 4 metus Bradas Pittas buvo pastebėtas užeinantis į buvusios sutuoktinės namus, kuriuose praleido porą valandų. Viską stebėję smalsieji kaimynai ir paparaciai tikino, kad išėjęs Pittas neatrodė patenkintas.


Shiloh Nouvel Jolie-Pitt kairėje
Shiloh Nouvel Jolie-Pitt kairėje
Vida Press


Neaišku, kas paskatino šį buvusių sutuoktinių susitikimą, tačiau visažiniai šaltiniai tvirtina, kad kalbėta buvo apie Brado ir Angelinos dukrą Shiloh. Kalbama, kad 14-metė tvirtai nusprendusi pasikeisti lytį, tačiau abu tėvai šiuo klausimu turi kitokią nuomonę – tiek Angelina Jolie, tiek Bradas Pittas bando dukrą atkalbėti ar bent jau įtikinti atidėti tokį rimtą sprendimą. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis