Netikėta: Meghan Markle pasirodys įspūdingame Met Gala pokylyje

Įdomu, kuo mus nustebins Meghan!

Meghan Markle ir princo Harry gyvenimas visai netrukus iš esmės pasikeis – porai atsisakius karališkųjų pareigų, gerokai sumažės oficialių vizitų ir renginių. Iš kitos pusės, galbūt turėsime progų Meghan ir Harry išvysti garsiausiuose raudonojo kilimo vakaruose. Kalbama, kad hercogienė jau ruošiasi išskirtiniam Met Gala 2020 vakarui.


Meghan Markle
Meghan Markle
Vida Press


Kaip rašo portalas The Sun, Metropoliteno meno muziejaus Kostiumų instituto pokylyje Met Gala Meghan turėtų pasirodyti su pagrindiniu britų Vogue redaktoriumi Edwardu Enninfulu. Jiedu kartu dirbo ruošiant rugsėjo mėnesio numerį ir, panašu, iki šiol palaiko artimus santykius. Žinių apie tai, ar Met Gala puotoje ketina dalyvauti ir princas Harry, kol kas nepateikiama.


Priminsime, kad Met Gala pokylis – tai vienas svarbiausių mados renginių. Kiekvienais metais renginio organizatoriai paskelbia vakaro temą, o susirinkusios kviestinės žvaigždės demonstruoja išties įspūdingus ir neretai aikčioti iš nuostabos priverčiančius kostiumus. Įdomu, kuo mus nustebins Meghan Markle!


Įspūdingiausius praėjusių metų Met Gala įvaizdžius pamatysi žemiau esančioje galerijojeParašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis