„Visus tuos metus ji mylėjo kitą“: buvęs Jennifer Aniston vyras planuoja išleisti knygą apie jų santykius

Pasirodo, vyrukas kerštingas...

Aktorė Jennifer Aniston pastaruoju metu neturi kada atsikvėpti nuo apkalbų – jau kelintą mėnesį žiniasklaidoje sklando gandai apie galimą jos ir Brado Pitto romaną, slaptus judviejų susitikimus, nevienareikšmiškus žvilgsnius oficialių renginių metų. O dabar – nauja, ne pati maloniausia žinia.


Kaip praneša užsienio žiniasklaida, buvęs aktorės vyras Justinas Therouxas ketina išleisti biografinę knygą, kurioje atvirai papasakos apie santykius su Jennifer Aniston. Anot šaltinių, po skyrybų jis suprato veltui iššvaistęs laiką santykiams su moterimi, kuri visus tuos metus mylėjo kitą. Būdamas su Jennifer jis visuomet jautėsi esantis tik Brado alternatyva.


Jennifer Aniston ir Justin Theroux
Jennifer Aniston ir Justin Theroux
Vida Press„Iš prigimties jis nėra kerštingas vaikinas, tačiau faktas, kad ji sugrįžo pas Bradą, kaip reikiant pamynė jo ego, - žurnalistams pasakojo anonimu panoręs likti Justinui Therouxui artimas šaltinis. – Didžiąją dalį santuokos Justinas jautėsi esantis jos buvusiojo pakaitalu, nors ji nuolatos tikino, kad taip nėra. Dabar paaiškėjo, kad jis buvo teisus ir tai jį skaudina. Justinas veltui praleido savo gyvenimo metus su netinkama moterimi, kuri iš tiesų mylėjo kitą.“


Tas pats šaltinis žiniasklaidai pasakojo, kad iš karto po skyrybų su Jennifer Aniston, Justinas pradėjo rašyti – tai buvo jo metodas išsigydyti sielos žaizdas ir vėl atsistoti ant kojų. Esą pasirodysiančioje knygoje bus atskleistos ne tik jų santykių detalės, bet ir nemažai iki šiol neviešintų faktų apie Jennifer Aniston praeitį ir jos santykius su Bradu.Kaip į tai reaguoja pati Jennifer Aniston ir Bradas Pittas? Kalbama, kad pastarasis kreipėsi į Justiną Therouxą ir bandė atkalbėti jį nuo knygos publikavimo. „Tačiau Justinas ramiai jam paaiškino, kad knygoje gali rašyti viską, ką nori. Jis nepasirašė jokio konfidencialumo kontrakto su Jennifer ir nei Bradas, nei Jennifer negali nieko pakeisti“ – sakė šaltinis.


---


Ne pati gražiausia santykių pabaiga... Ir jei visa tai tiesa, mums gaila ne Justino, veltui praleidusio kelis metus su netinkama moterimi. Mums gaila Jennifer, kuri akivaizdžiai sutiko ne tą vyrą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis