„Ji iš anksto viską suplanavo“: Samantha Markle neslepia pagiežos savo sesei

(1)

Tiesiog „puikūs“ giminaičiai...

Meghan Markle ir jos šeimos santykiai tikrai nėra labai lengvi. Skandalingas tėvo interviu, tolimų giminaičių skleidžiamos apkalbos... O dabar – nauja neapykantos banga iš pačių artimiausių. Meghan Markle sesuo Samantha, matyt, taip pat nusprendė pasimaudyti trumpalaikės šlovės spinduliuose savo sesers sąskaita ir portalui Daily Star duotame interviu neslėpė susikaupusios pagiežos.


Meghan Markle ir princas Harry
Meghan Markle ir princas Harry
Vida Press


Kaip pasakoja Samantha, visa atsiskyrimo nuo karališkosios šeimos istorija buvo iš anksto suplanuota. Negana to, pranešimo apie pasitraukimą paviešinimo data buvo parinkta specialiai tam, kad sugadintų Kate Middleton gimimo dieną.


„Apmaudu, kad ji tai padarė būtent per Kate gimtadienį. Esu tikra, kad visa tai iš pavydo, – žurnalistams pasakojo Samantha Markle. – Ji niekada neprilygs Kate, nes Kate – tai ikona. Tikra karališkosios šeimos atstovė“.


Žurnalistų paklausta, ką mano apie Meghan Markle labdaros projektą Afrikoje, sesuo neslėpė pasipiktinimo. „Ji buvo kritikuojama dėl prabangos, ir vis tiek kalbėdama apie Afrikos problemas sugebėjo pasiskųsti dėl jos sunkaus karališkojo gyvenimo, – savo nuomonę dėstė Samantha, nepamiršdama tuo pačiu pagirti Kate Middleton. – Mane visuomet žavėjo, kaip Kate sugeba vilkėti 200 dolerių kainuojančią suknelę ir atrodyti tarsi už 2 milijonus“.


Ką gi... Mums belieka pasakyti, kad tokių giminaičių, kokius pasisekė gauti Meghan Markle, nelinkėtume niekam. Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis