Kokią sumelę serialo „Draugai“ aktoriai gaudavo už kiekvieną seriją

Paskaičiuojame, kiek kiekvienas iš serialo „Draugai“ aktorių uždirbo per 10 sezonų, kol serialas buvo kuriamas?  

Pirmas sezonas


Serialas tik startavo, tad niekas nežinojo, kokia ateitis jo laukia – visiškas fiasko ar neįtikėtina sėkmė. Tuo metu kiekvieno aktoriaus banko sąskaita už vieną seriją papilnėdavo 22 500 dolerių. Pirmame sezone buvo išleistos 24 serijos, tad bendra suma ne tokia jau ir maža – kiek daugiau nei pusė milijono!


Serialas DRAUGAI
Serialas DRAUGAI
Vida Press


Antras sezonas


Serialas susilaukė tiesiog stulbinamos sėkmės, tad ir sumos, savaime suprantama, šoktelėjo į viršų. Pirmajame sezone visi buvo lygūs, o antrajame... Tikslios sumos nebuvo paviešintos, bet jos skyrėsi priklausomai nuo atliekamos rolės ir svarbos seriale.


Serialas DRAUGAI
Serialas DRAUGAI
Vida Press


Trečias – aštuntas sezonai


75 tūkstančiai dolerių kiekvienam už vieną seriją trečiame sezone. 85 tūkstančiai – ketvirtame. 100 tūkstančių – penktame. 125 tūkstančiai – šeštame. Manai, tai jau riba? Nė velnio! Už kiekvieną seriją septintame ir aštuntame sezone serialo „Draugai“ aktoriai gaudavo po 750 tūkstančių dolerių!


Serialas DRAUGAI
Serialas DRAUGAI
Vida Press


Devintas ir dešimtas sezonai


Visi serialo „Draugai“ aktoriai buvo tikrų tikriausios pasaulinio lygio žvaigždės. Taigi aktorių kišenes papildė ne tik atlyginimas už filmavimąsi, bet ir nemenkos sumelės už reklamą bei įvairiausius su serialu susijusius projektus. Už kiekvieną seriją – po milijoną dolerių! Devinto ir dešimto sezono metu buvo parodytos 42 serijos, tad paskaičiuoti, kokia tai sumelė, tikrai nebus sunku.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis