„Nieko nežinau apie jos gyvenimą“ – kodėl Anthony Hopkinsas nutraukė visus ryšius su vienintele savo dukra

Anthony Hopkinsas – vienas žinomiausių pasaulio aktorių, galinčių pasigirti tikrai įspūdingu vaidmenų sąrašu. Pavydėtina karjera ir nenusisekęs asmeninis gyvenimas – deja, garsenybių gyvenimuose toks derinys nieko nebestebina. 

Nieko nuostabaus, kad apie vienintelę Anthony Hopkinso dukterį Abigail žino tik nedaugelis: tėvas su dukra nebendrauja jau daugybę metų. Daugiau nei 20 metų atgalios jiedu bandė palaikyti santykius ir netgi kartu suvaidino viename filme, tačiau santykiai ir vėl nutrūko. Kodėl – atsakymo į tai neturi nei tėvas, nei dukra.


Abigail mama Petronella Barker už Anthony Hopkinso ištekėjo 1966 metais. Po kelerių metų jiems gimė dukra, tačiau visai netrukus jiedu nusprendė pasukti skirtingais keliais.


Tėvą Abigail matydavo retai: „Susitikdavome gal kartą per metus. Buvo liūdna, bet stengiausi apie tai negalvoti. Sunkiausias etapas buvo paauglystėje – tuomet labiausiai išgyvenau dėl to, kad neturiu tėčio šalia. Liūdėjau ir pykau ant jo“.


Anthony Hopkinsas su dukra Abigail 1993 metais
Anthony Hopkinsas su dukra Abigail 1993 metais
Vida Press


Apie tai, kodėl 90-aisiais atsinaujinę santykiai su tėvu ir vėl nutrūko, Abigail nedaugžodžiauja. „Man regis, dėl santykių stengtis turi abi pusės, – sakė ji The Telegraph duotame interviu. – Nežinau, ar buvo įmanoma viską padaryti teisingai.“


Pats Anthony Hopkinsas apie santykius su vienintele dukra taip pat nelinkęs daug kalbėti. 2018 metais Radio Times duotame interviu jis buvo pakankamai atviras ir konkretus: „Nieko nežinau apie jos gyvenimą. Žmonės išsiskiria, taip jau būna. Šeimos išyra ir reikia gyventi savo gyvenimą. Žmonės patys pasirenka“. Kuomet laidos vedėjai pastebėjo, kad jo atsakymas ganėtinai šaltas, aktorius trumpai tarė: „Taip, šaltas. Bet ir pats gyvenimas toks yra“.


Jis taip ir nepaaiškino, kodėl taip retai matydavosi su savo dukra jos vaikystėje, tačiau atsakymą į šį klausimą greičiausiai pateikė dar 2012 metais: „Matyt, aš tiesiog esu per didelis egoistas. Nebuvau geras vyras ir tėvas“.


Anthony Hopkinsas su dukra Abigail 1991 metais
Anthony Hopkinsas su dukra Abigail 1991 metais
Vida Press


Viena iš galimų priežasčių – ilgus metus trukusi Anthony Hopkinso kova su priklausomybe alkoholiui. Problemos dėl nesaikingo gėrimo prasidėjo dar tuomet, kai aktorius buvo vedęs Abigail mamą. Būtent tai ir tapo viena iš jų skyrybų priežasčių. „Aš iki šiol netikiu, kad mano gyvenimas susiklostė būtent taip. Turėjau numirti girtas Velse ar panašiai“ – sakė jis.


1974 metais, susituokęs su antrąją žmona, Anthony Hopkinsas persikraustė į Los Anželą. Pirmoji žmona ir dukra Abigail liko gyventi Anglijoje.


Nepaisant nutrūkusių santykių su tėvu, 51 metų Abigail Hopkins pavyko padaryti puikią karjerą – Abigail yra profesionali džiazo dainininkė. „Vaikystėje buvau vieniša, – pasakoja ji. – Geriausiai jaučiausi būdama pati su savimi. Muzika man reiškė labai daug. Grojau pianinu, nors jis nebuvo mėgstamiausias mano instrumentas. Mano tėvas kadaise norėjo tapti pianistu, tačiau pasirinko aktorystę. Kai pabandžiau groti gitara, viskas pasikeitė. Priėmiau sprendimą viską pasiekti savarankiškai. Turėjau pati sau įrodyti, ko esu verta. Einu per gyvenimą klausydama intuicijos ir tai man padeda ištverti sunkius laikus“. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis