8-tą kartą krūtis pasididinusi Katie Price nepasikuklino - parodė viską, ką turi

Kuo jau kuo, bet kuklumu Katie Price tikrai neapkaltinsi. Poilsiaudama su vaikais paplūdimyje Katie nusprendė nusimesti viršutinę bikinio dalį ir parodyti visas savo grožybes, kurios, reikia pripažinti, atrodo ohoho kaip įspūdingai (ar iš gerosios pusės - spręsk pati).

32GG - toks dabar jos krūtinės dydis, po 8 plastinių operacijų. Paskutinė buvo atlikta praėjusių metų liepos mėnesį ir, kaip prisipažino pati Kate, sprendimas buvo impulsyvus.

„Leiskite man paaiškinti. Buvau pasirengusi paskutinei krūtų tobulinimo procedūrai. Chirurgas paklausė kokio dydžio noriu - tokių pačių implantų, šiek tiek didesnių ar didesnių. Ir apimta impulso pasakiau: „O, dėkim didesnius!“ Įprastai dedami implantai 275-375 ml. Manieji kiek didesni - 1050 ml., tačiau mano kūnas prie jų pripratęs“ - apie „didžiuosius“ pokyčius pasakojo Katie. O mes priminsime, kad 2014 metais jai buvo atlikta krūtų mažinimo operacija, kurios metu 32FF dydžio implantai buvo pakeisti kur kas natūraliau turėjusiais atrodyti 32B dydžio implantais. Tačiau operacija praėjo nesėkmingai ir štai galutinis (o gal ir ne) rezultatas - implantai dar didesni, nei buvo anksčiau!

Na, dėl dydžio diskutuoti nenorime, nes grožio supratimas kiekvienam savitas, tačiau po tokios galybės operacijų likę randai po krūtimis tikrai labai pastebimi.

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis