Kas jis – naujasis Rihannos vaikinas, pakeitęs milijardierių Hassaną Jameelą

Pora savo santykių kol kas nekomentuoja

Nespėjo nutilti kalbos apie dainininkės Rihannos ir milijardieriaus Hassano Jameelo skyrybas, o užsienio žiniasklaida jau mirga pranešimais apie naujus atlikėjos santykius. Ir, panašu, kalbos ne iš piršto laužtos.


Apie ką tik nutrūkusią 3 metų draugystę porai artimi šaltiniai sakė: „Rihanna ir Hassanas tikrai myli vienas kitą, tačiau jis taip ir nesusitaikė su jos įvaizdžiu. Jam norėjosi tradicinių, santūresnių santykių“. Patikėti tuo nesunku: Hassanas kilęs iš musulmoniškų kraštų, kuriuose, pati supranti, ekstravagantiškas Rihhanos įvaizdis vertinamas savaip.


Tačiau dabar, į viešumą iškilus tariamai naujiems santykiams, gražiu skyrybų istorijos scenarijumi sunku patikėti. Kalbama, kad buvęs Rihannos mylimasis netgi pareikalavo žiniasklaidos priemonių ištrinti visas bendras jų nuotraukas! Būtų naivu tikėti, kad tokį įsiūtį sukėlė iššaukiantis dainininkės elgesys. Kur kas labiau tikėtina, kad dėl visko kaltas trečias asmuo – reperis A$AP Rocky, su kuriuo Rihanna buvo pastebėta jau ne vieną kartą.


A$AP Rocky ir Rihanna
A$AP Rocky ir Rihanna
Vida Press


„Jie mėgaujasi vienas kito draugija ir nevertina šių santykių pernelyg rimtai. Rihanna neskuba ir negalvoja apie tai, kas bus. Dabar ji tiesiog vieniša mergina, kuri smagiai leidžia laiką“ – apie naujai užgimusius jausmus žiniasklaidai pasakojo dainininkei artimas šaltinis. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis