„Aš buvau auka“: Selena Gomez papasakojo apie emocinę prievartą, kurią patyrė santykiuose su Justinu Bieberiu

Kai kurie santykiai mūsų gyvenime palieka labai ryškius ir gilius pėdsakus. Kartais žaizdas, kurias tenka gydytis ne vienerius metus. Tą galėtų patvirtinti dainininkė Selena Gomez, kuriai pastarieji keleri metai buvo kupini išbandymų. 

Neseniai National Public Radio duotame interviu atlikėja patvirtino, kad jos daina „Lose You to Love Me“ iš tiesų buvo skirta Justinui Bieberiui, su kuriuo juodu siejo emociškai ne patys lengviausi santykiai.


„Aš labai didžiuojuosi šia daina. Dabar ji man turi visai kitokią prasmę nei tuomet, kai ją parašiau. Tai nebuvo garbinga pabaiga ir aš su tuo taiksčiausi, tačiau dabar jaučiu, kad kažkokiu būdu turiu pasakyti tai, ką turėjau pasakyti tuomet. Tai nėra neapykantos persmelkta daina: ji apie tai, kad mano gyvenime buvo gražus etapas iš aš nedrįsčiau to paneigti. Bet tai buvo sunku ir aš džiaugiuosi, kad tai pagaliau baigėsi. Man tai buvo būdas pasakyti, kad viskas tikrai baigta, aš tai suprantu ir gerbiu tokį sprendimą. Dabar aš žengiu į visiškai naują etapą“ – pasakojo Selena.


Selena Gomez ir Justinas Bieberis
Selena Gomez ir Justinas Bieberis
Vida Press


Paklausta apie tamsiuosius gyvenimo etapus, Selena Gomez buvo atvira: tai tapo jos atspirties tašku, paskatinusiu į viską pažvelgti kitomis akimis. „Pavojinga likti aukos vaidmenyje. Sakydama tai nenoriu parodyti nepagarbos, aš tiesiog jaučiu, kad, galima sakyti, buvau prievartos auka“ – sakė Selena Gomez. Į klausimą, ar ji kalba apie emocinę prievartą, dainininkė atsakė teigiamai: „Kažkas panašaus į tai. Reikėjo laiko, kad tai suvokčiau. Kad suvokčiau savo pačios padarytus pasirinkimus. Aš nenoriu praleisti viso savo gyvenimo apie tai kalbėdama ir labai didžiuojuosi galėdama pasakyti, kad dabar esu stipresne nei bet kada iki šiol ir aš sugebėjau per visa tai pereiti iškelta galva, kiek tik tai įmanoma“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis