Šalia naujo mylimojo Jennifer Lopez tiesiog pražydo!

Praėjusių metų vasarą su buvusiu partneriu, šokėju Casperu Smartu, skirtingais keliais pasukusi Jennifer Lopez šiandien džiaugiasi nauja meile. Dabar greta jos žengia stotingas gražuolis - buvęs profesionalus beisbolininkas Alexas Rodriguezas.

A. Rodriguezo glėbyje Jennifer Lopez tarsi pražydo iš naujo, net nesitiki, kad dainininkė vasarą švęs 48-ą gimtadienį. Pastaruoju metu atlikėja pastebimai išgražėjo. Jos instagram paskyroje pasirodo vis daugiau gundančių nuotraukų, moters akys blizga, oda švyti, o nuo veido nedingsta plati šypsena.

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on Mar 9, 2017 at 11:32pm PST

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on Feb 15, 2017 at 12:52pm PST

Iš pirmo žvilgsnio A. Rodriguezas - idealus vyras. Jis tikras džentelmenas: visuomet pasitempęs, dailiai glaudžiantis damą šalia, negailintis mylimajai gražių žodžių. Pasak Alexo, J. Lopez yra itin paprasta, nė kiek nesužvaigždėjusi ir labai optimistiška asmenybė, moteris, kuri moka pralinksminti kitus ir mėgaujasi kiekviena gyvenimo akimirka.

O štai A. Rodriguezas ne toks jau šventasis. Su buvusia žmona sportininkas susilaukė dviejų dukrų, po skandalingų skyrybų, į kurias net buvo įtraukta popkaralienė Madonna, Alexas susitikinėjo su daugybe garsių moterų. Tarp jo mylimųjų - Kate Hudson, Kameron Diaz, Torrie Wilson, Anne Wojcicki. Taip pat A. Rodriguezas yra klimpęs į dopingo skandalus, kuriuos vėliau pripažino pats.

Vis dėlto koks skirtumas, kokia naujųjų balandėlių praeitis? Dabar, būdami kartu, Jennifer ir Alexas džiaugiasi vienas kitu. Jie puikiai leidžia laiką, o gražuolė J. Lo tiesiog skraido it ant sparnų.

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on Feb 9, 2017 at 12:31am PST

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on Feb 13, 2017 at 6:55pm PST

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on Feb 25, 2017 at 4:37am PST

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on Jan 22, 2017 at 2:17pm PST

AFP/Scanpix nuotr.

AFP/Scanpix nuotr.

AFP/Scanpix nuotr.

AFP/Scanpix nuotr.

AFP/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis